رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
۹۷ درصد روستاهای استان واجد برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا هستند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با بیان این‌که یک هزار و ۹۶۷ نفر در ۴۸ شهر استان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر شدند، گفت: همچنین تعداد ۱۲ هزار و ۱۲۲ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ثبت‌نام کردند که نسبت به دوره قبل ۱.۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
  • پنج شنبه 26 فروردین 1400 ساعت 13:17
۱۲ هزار‌ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: با پایان ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تعداد ثبت نام شدگان به ۱۲ هزار و ۷۷ نفر رسید.
  • دوشنبه 23 فروردین 1400 ساعت 23:30
اطلاعیه
  • دوشنبه 23 فروردین 1400 ساعت 14:23
معاون استاندار آذربایجان‌غربی خواستار شد؛
لزوم استقرار سیستم‌های مدیریت زنجیره تأمین عاملی برای جلوگیری از فساد/آذربایجان‌غربی می‌تواند به عنوان پایلوت کشوری این مهم انتخاب شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اهمیت پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت زنجیره تأمین در خصوص محصولات کشاورزی در ایجاد شفاف‌سازی و جلوگیری از فساد، گفت: آمادگی داریم تا آذربایجان‌غربی به عنوان پایلوت کشوری در این مورد انتخاب شود.
  • دوشنبه 23 فروردین 1400 ساعت 13:22
۸ هزار‌ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تا پایان روز ششم به ۸ هزار و ۸ نفر رسید.
  • یکشنبه 22 فروردین 1400 ساعت 20:08
۵ هزار و ۳۷۶ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تا پایان روز پنجم به ۵ هزار و ۳۷۶ نفر رسید.
  • شنبه 21 فروردین 1400 ساعت 16:44
در ستاد مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: تقویت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پرهیز از دورهمی ها و نظارت بر اجرای محدودیت ها سه راهکار اصلی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی است/ فرمانداران در نظارت بر نحوه اجرای محدودیت ها نباید کو
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند نگران کننده ابتلا به کرونا در استان گفت: با ادامه این روند باید بیمارستانهای غیر دانشگاهی هم پای کار بیایند. تقویت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پرهیز از دورهمی ها و نظارت جدی بر اجرای محدودیت ها سه راهکار اساسی برای مقابله با کرونا بشمار می رود.
  • شنبه 21 فروردین 1400 ساعت 16:42
تکذیبیه
به دنبال شایعات مطرح شده در برخی کانالهای مجازی در خصوص نقش استانداری در انتصاب مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان غربی؛ ضمن تکذیب این شایعات و دعوت از فعالین فضای مجازی در آستانه ماه مبارک رمضان به رعایت تقوای الهی و تمکین از اصول حرفه ای و پرهیز از تشویش اذهان عمومی، به اطلاع می رساند هرگونه تغییر و جابجایی مدیران در زیرمجموعه دستگاه قضایی بر اساس اصل تفکیک قوا جزو وظایف و اختیارات این دستگاه محترم است.
  • جمعه 20 فروردین 1400 ساعت 19:09