در جریان پیگری قطعی برق در برخی مناطق استان عنوان شد؛
استاندار: قطعی برق در برخی نقاط آذربایجان غربی با تلاش نیروهای امدادی به زودی برطرف می شود/ مدیران دستگاه های اجرایی باید پیش از وقوع حوادث نسبت به پیشگیری و آمادگی توان امدادی تدبیر کنند
استاندار آذربایجان غربی در جریان پیگیری قطعی برق در برخی نقاط مختلف استان به دلیل بارش برف گفت: با توجه به تلاش نیروهای امدادی که از لحظات اول پای کار بودند این مشکل به زودی برطرف می شود.
  • پنج شنبه 6 آذر 1399 ساعت 22:59
در نشست با فرماندهان انتظامی بیان شد؛
استاندار: عملکرد انتظامی آذربایجان غربی در تامین ابعاد مختلف امنیت قابل تقدیر است/ بدون امنیت، توسعه تحقق نمی یابد
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از عملکرد انتظامی استان در تامین ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی امنیت گفت: تلاش پلیس در پیشگیری از بروز جرائم و مبارزه با مفاسد و مخلان امنیت روانی و اقتصادی جامعه منجر به تثبیت محیطی مناسب برای سرمایه گذاری شده است.
  • پنج شنبه 6 آذر 1399 ساعت 18:04
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
توسعه شبکه ریلی ایران و ترکیه‌ از مسیر ارومیه زمینه‌ساز رونق اقتصادی آذربایجان غربی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت توسعه شبکه ریلی در مرزهای استان از طریق پایانه سرو، گفت: اقداماتی در راستای اتصال شبکه ریلی کشورمان به شبکه ریلی ترکیه در حال اجراست.
  • پنج شنبه 6 آذر 1399 ساعت 13:06
در راستای حمایت از ورزش مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: برای حل مشکلات تیم فوتبال نود ارومیه از همه ظرفیت های قانونی استفاده می کنیم/ ورزش را گامی مهم در تامین نشاط و اجرای مسئولیت اجتماعی می دانیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات مالی بوجود آمده برای تیم نود ارومیه گفت: برای حل مشکلات این تیم به عنوان یکی از ظرفیت های ورزشی استان از همه راهکارهای قانونی استفاده می کنیم.
  • پنج شنبه 6 آذر 1399 ساعت 00:06
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
تا زمان تعادل در قیمت، مرغ منجمد در بازار توزیع می شود
  • چهارشنبه 5 آذر 1399 ساعت 14:08
در جریان دیدار با رئیس ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره) مطرح شد؛
استاندار: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی در آذربایجان غربی خواهد داشت/ توسعه صنایع معدنی، کشاورزی و دامپروری و پتروشیمی در اولویت سرمایه گذاری قرار دارد
استاندار آذربایجان غربی از سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در بخشهای مختلف عمرانی و اقتصادی استان خبر داد.
  • سه شنبه 4 آذر 1399 ساعت 21:20
معاون استاندار آذربایجان غربی:
تراز آبی دریاچه ارومیه ۹۰ سانتی‌متر افزایش یافت/۱۰ هزار میلیارد ریال برای احرای پروژه‌های احیاء دریاچه ارومیه هزینه شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش ۹۰ سانتی‌متری تراز آب دریاچه ارومیه در مقایسه با سال ۹۷، گفت: تاکنون مجموع ۱۰ هزار و ۲۵۲ میلیارد ریال برای پروژه‌های ستاد احیاء دریاچه ارومیه هزینه شده است.
  • سه شنبه 4 آذر 1399 ساعت 12:27
در بازدید از نحوه اجرای محدودیت ها بیان شد؛
قدردانی استاندار آذربایجان غربی از همراهی مردم و اصناف در اجرای محدودیت های جامع هوشمند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه رشد همکاری مردم و اصناف با محدودیت های جدید ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: این همکاری جدی قدردانی دارد. به طور قطع هر چه همکاری مردم و اصناف و نظارت و حمایت متولیان امر بیشتر باشد نتایج بهتری در کنترل بیماری کرونا حاصل می شود.
  • دوشنبه 3 آذر 1399 ساعت 19:28
آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد به نقده
به مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج، عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد - نقده با حضور استاندار آذربایجان غربی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان آغاز شد.
  • دوشنبه 3 آذر 1399 ساعت 19:26
در بازدید از روند احداث بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی نقده عنوان شد؛
استاندار: تامین اعتبار تکمیل زیرساخت های بیمارستانی در آذربایجان غربی در دستور کار دولت قرار دارد/ بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی نقده در صورت تامین اعتبار لازم سال آینده به بهره برداری می رسد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه زیر ساخت های بیمارستانی در استان بهبود یافته است گفت: تامین اعتبار چند پروژه مهم بیمارستانی در نقاط مختلف استان در دستور کار دولت قرار دارد که برخی تا پایان امسال و تعدادی نیز پیش از پایان کار دولت به بهره برداری خواهد رسید.
  • دوشنبه 3 آذر 1399 ساعت 19:25