معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
امسال ۱۵ هزار نفر از سربازان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را فرامی‌گیرند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه، گفت: تا پایان سال ۱۵ هزار نفر از سربزان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را در رشته‌های مختلف فرامی‌گیرند.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 12:40
در مجمع نمایندگان آذربایجان غربی عنوان شد؛
استاندار: نمایندگان آذربایجان غربی از ظرفیت کمیسیون تلفیق مجلس برای افزایش اعتبارات پروژه های ملی استفاده کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه ارزنده نمایندگان استان در مجلس گفت: با توجه به اینکه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ به زودی در مجلس شروع می شود لذا نمایندگان می توانند برای تقویت جایگاه مطلوب استان در لایحه و افزایش اعتبارات پروژه های ملی و طرح های مطالعاتی جدید از ظرفیت کمیسیون تلفیق بهره بگیرند.
  • سه شنبه 25 آذر 1399 ساعت 22:19
به دنبال دیدار با رئیس کل بانک مرکزی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: حذف تعهد ارزی برای صادرات زیر یک میلیون دلار محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گرفت/ رفع تعلیق کارت های صادراتی تا زیر یک میلیون دلار
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستور رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی مجدد درخواست استان برای حذف تعهد ارزی صادرات محصولات کشاورزی زیر یک میلیون دلار بر اساس قول مساعد در سفر سال گذشته به آذربایجان غربی گفت: اگر این مهم محقق شود نقش بسزایی در رونق صادرات محصولات کشاورزی از جمله سیب خواهد داشت.
  • دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 16:50
برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در شهرستان خوی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: بیش از ۳۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در دولت تدبیر و امید در سطح استان صورت گرفته است.
  • دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 16:27
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
شهرداران برای اجرای مصوبات شورای ترافیک استان اهتمام داشته باشند/ تمهیدات ترافیکی باید رضایت عمومی را در پی داشته باشد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از عملکرد شهرداران استان در انجام مصوبات شورای ترافیک استان، گفت: ۶۰ درصد از مصوبات جلسات گذشته اجرا شده‌ و  بنابراین شهرداران باید نهایت تلاش خود را برای اجرایی شدن کامل مصوبات به کار گیرند.
  • دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 16:26
در راستای حمایت از سرمایه گذاری عنوان شد؛
استاندار: ظرفیت های آذربایجان غربی در پتروشیمی قابلیت سرمایه گذاری های کلان را دارد/ رفع موانع سرمایه گذاری وظیفه اساسی مدیران برای جذب سرمایه گذار و رونق تولید است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به قابلیت های ویژه استان در پتروشیمی، سرمایه گذاری در ایجاد پتروشیمی جدید و صنایع پایین دستی را یک امتیاز ویژه برای جلب سرمایه گذاری دانست و گفت: به افراد و شرکت های مشتاق به سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله پتروشیمی اطمینان خاطر می دهیم که مدیریت استان برای رفع موانع احتمالی و تسهیل فرایند تولید اراده جدی دارد.
  • یکشنبه 23 آذر 1399 ساعت 22:00
معاون استاندار آذربایجان غربی:
اهلیت مالی و سابقه سرمایه‌گذاری متقاضیان بررسی می شود/دستگاه‌های ذی‌ربط باید مسائل مربوط به زمین خواری برخی سرمایه‌گذاران را بررسی کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت اهلیت سنجی متقاضیان سرمایه‌گذاری، گفت: اهلیت سنجی سرمایه گذار به منظور جلوگیری از مشکلات مالی و تضییع بیت المال صورت می گیرد.
  • یکشنبه 23 آذر 1399 ساعت 16:07