در مراسم افتتاح واحد سولفات پتاسیم پتروشیمی ارومیه مطرح شد؛
استاندار: طرح های بزرگ توسعه ای با اهتمام دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده است/ توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی از اولویت های استان بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه از آغاز بکار دولت تدبیر و امید پروژه های بزرگ توسعه ای در استان افتتاح و یا در شرف بهره برداری است گفت: این پروژه ها در بخش های بهداشت و درمان، محرومیت زدایی، حمل و نقل، صنعت و کشاورزی اشتغال قابل ملاحظه ای را رقم زده است.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 16:07
معاون استاندار:
نهادهای امنیتی و نظارتی باید بر عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت آذربایجان غربی نظارت کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت نظارت نهادهای امنیتی و دستگاه‌های ذی‌ربط بر عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت در استان، گفت: ۱۵ هزار میلیارد تومان سرمایه مشمولان غیرمستقیم سهام عدالت به این شرکت واگذار می‌شود.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 10:44
استاندار آذربایجان غربی:
با افتتاح واحد سولفات پتاسیم پتروشیمی ارومیه برای ۲۸۰ نفر اشتغال زایی می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: ارزش فروش محصولات سولفات پتاسیم پتروشیمی ارومیه که با سرمایه‌گذاری ۷ میلیون دلاری اجرا شده ۴۶۵۰ میلیارد ریال است.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 07:30
در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: توسعه دولت الکترونیک یک ضرورت است/ نقش مدیران در فراهم سازی نظام اداری مردم پسند برجسته است/ گلایه های مردم از بروکراسی اداری بحق و درست است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه توسعه دولت الکترونیک یک ضرورت است گفت: برای دستیابی به رضایتمندی مردم، افزایش بهره وری و شفافیت در امور باید دولت الکترونیک بیش از اینها توسعه یابد.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 07:28
معاون استاندار آذربایجان غربی:
لزوم افزایش نظارت بر بازار آرد و نان/ با متخلفان برخورد می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نظارت بیش‌ازپیش بر تهیه و تولید نان در سطح استان، گفت: هیچ‌گونه افزایشی در نرخ نان در استان صورت نمی‌گیرد.
  • چهارشنبه 3 دی 1399 ساعت 13:41
معاون استاندار :
کارخانه نوآوری دهه فجر امسال در آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت نوآوری و خلاقیت در افزایش سرمایه‌های ملی و منطقه‌ای، گفت: کارخانه نوآوری در زمینی به مساحت ۳۸۰۰ مترمربع دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
  • چهارشنبه 3 دی 1399 ساعت 13:40
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
ستاد احیای دریاچه ارومیه در برخی از تصمیم گیری ها تجدید نظر کند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند احیای دریاچه ارومیه و شرایط مناسب کنونی این دریاچه، گفت: ستاد احیای دریاچه ارومیه باید در برخی از تصمیم گیری ها تجدید نظر کند.
  • چهارشنبه 3 دی 1399 ساعت 13:39