پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی در پی درگذشت فرزند فرماندار اشنویه
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در پی درگذشت فرزند عبدالسلام مام عزیزی فرماندار شهرستان اشنویه پیام تسلیتی صادر کرد.
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 08:12
در ستاد مدیریت مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: بهبود زیرساخت های بهداشتی درمانی در آذربایجان غربی نقش مهمی در کنترل بیماری کرونا داشته است/ مردم از تجمعات و دورهمی های خانوادگی در شب یلدا پرهیز کنند
استاندار آذربایجان غربی بهبود زیرساخت های بهداشتی درمانی در دولت تدبیر و امید را در استان برای کنترل بیماری کرونا بسیار موثر دانست و گفت: بیمارستانها و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت شهری و روستایی که در این دولت در نقاط مختلف استان ایجاد شده کمک شایانی به کنترل بیماری کرونا صورت گرفته است.
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 16:05
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
۲۲ طرح جهش تولید در آذربایجان غربی اجرایی می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اعلام این خبر، گفت: این طرح ها در دو حوزه گردشگری و کشاورزی در سطح استان اجرا خواهد شد.
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 16:03
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
شهرداران احداث پارک بانوان در شهرهای استان را در اولویت قرار دهند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای مناسب تفریحی ویژه بانوان گفت: شهرداران، ایجاد و احداث پارک بانوان در شهرهای استان را در اولویت قرار دهند.
  • شنبه 29 آذر 1399 ساعت 16:02
در ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان خوی مطرح شد؛
استاندار: با اجرای دقیق طرح شهید سلیمانی آمار مرگ ناشی از کرونا در آذربایجان غربی بسیار کاهش خواهد یافت
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اگر چه وضعیت بیماری کرونا در استان بخاطر همکاری مردم و اجرای محدودیت ها بهتر از قبل شده است اما با اجرای دقیق طرح محله محور شهید سلیمانی به طور قطع آمار مرگ ها بسیار کاهش خواهد یافت.
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 20:13
در مراسم بهره برداری از پروژه های شهری خوی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: شهرستان خوی به یکی از قطب های معدنی کشور تبدیل می شود/ تا پیش از پایان دولت پروژه های فاخر زیست محیطی، فرهنگی و درمانی در استان به بهره برداری می رسد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های جدید شناسایی شده در بخش معدنی شهرستان خوی گفت: با اکتشافات صورت گرفته ذخایر مناسبی از طلا، مس و سنگ های معدنی با ارزش در نقاط مختلف شهرستان شناسایی شده که با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ سرمایه گذاری شاهد شکوفایی در این بخش خواهیم بود.
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 16:29