در شورای حفاظت از منابع آب عنوان شد؛
استاندار : سند سازگاری با کم آبی باید بر اساس سند توسعه آمایش آذربایجان غربی تدوین شود/ احیای دریاچه ارومیه نگین دستاوردهای دولت در استان بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سند آمایش استان یک گام دیگر تا نهایی شدن فاصله دارد بر هماهنگی تدوین اسناد تخصصی دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها با این سند تاکید کرد و گفت: سند سازگاری با کم آبی استان که نیز که مورد مطالبه وزارت نیرو است باید بر اساس سند آمایش تدوین و نهایی شود.
  • چهارشنبه 12 شهریور 1399 ساعت 18:22
معاون استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه‌های نظارتی بیش از پیش به بازار نظارت کنند/مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در استان راه اندازی شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت راه اندازی مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در استان، گفت: این موضوع بایستی تا پایان هفته آینده نهایی شود تا محصولات کشاورزی به صورت مناسب در اختیار عموم قرار گیرد.
  • چهارشنبه 12 شهریور 1399 ساعت 12:26
قدردانی استاندار آذربایجان غربی از عزاداران حسینی به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از رعایت همگانی دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در عزاداریهای دهه اول محرم امسال قدردانی کرد.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 12:25
براساس گزارش مرکز آمار؛
آذربایجان غربی دارای کمترین نرخ تورم
بر اساس گزارش مرکز ملی آمار ایران، آذربایجان غربی در تورم نقطه به نقطه و نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به مرداد ماه ۱۳۹۹ دارای کمترین نرخ تورم کشور بوده است.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 12:24
به جهت کسب رتبه عالی و شایسته تقدیر
قدردانی رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از استاندار آذربایجان غربی
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور از استاندار آذربایجان غربی به جهت کسب رتبه عالی و شایسته تقدیر استان در شاخص های ارزیابی و عملکرد سال ۹۸ قدردانی کرد.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 10:55
معاون استاندار آذربایجان غربی:
لزوم اتخاذ راهکارهای راهبردی برای پیشگیری از کاهش روند رشد جمعیت/ دستگاه های متولی برای ثبت دقیق و سریع وقایع حیاتی اهتمام ویژه داشته باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه روند کاهش جمعیت در کشور نگران کننده است بر لزوم اتخاذ راهکارهای راهبردی برای پیشگیری از این روند تاکید کرد و گفت: صاحب نظران و دستگاه های متولی باید برای خطر پیری جمعیت و کاهش زاد و ولد تدابیر جدی و کاربردی ارائه و اجرایی سازند.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 10:54
معاون استاندار آذربایجان غربی:
تاسوعا و عاشورای حسینی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود/ هیئات مذهبی نقش تاریخی در ایام محرم برعهده دارند
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه تاسوعا و عاشورای حسینی امسال با توجه به شیوع کرونا و سمپاشی های دشمن برای ایجاد تقابل بین دین و سلامت بسیار مهم است گفت: تاسوعا و عاشورای حسینی باید با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شود تا هم کرونا دوباره اوج نگیرد و هم دشمن در طراحی دسیسه های خود ناکام بماند.
  • جمعه 7 شهریور 1399 ساعت 15:17
معاون استاندار آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی "در مسیر توسعه " شبکه استانی:
در هفته دولت امسال ۱۰۹ پروژه اقتصادی با اشتغال زایی ۱۵۳۷ نفر افتتاح و کلنگ زنی شد‌
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: در هفته دولت امسال ۱۰۹ پروژه اقتصادی با اشتغال زایی ۱۵۳۷ نفر افتتاح و کلنگ زنی شد‌.
  • جمعه 7 شهریور 1399 ساعت 12:12
استاندار آذربایجان غربی: جلوگیری از خام‌فروشی و فرآوری محصولات کشاورزی برای پایداری تولید ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: فرآوری محصولات کشاورزی و جلوگیری از خام فروشی در استان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
  • پنج شنبه 6 شهریور 1399 ساعت 23:24