در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: بیمارستان تکاب اواخر شهریور به دانشگاه علوم پزشکی تحویل می شود/ نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به تکمیل زیرساخت های درمانی استان
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه با رفع نواقصات موجود بیمارستان ۹۰ تختخوابی تکاب به زودی به دانشگاه علوم پزشکی تحویل می شود گفت: مقرر گردید اواخر شهریور با تحویل بیمارستان تکاب به دانشگاه علوم پزشکی مراحل نصب تجهیرات خریداری شده به سرعت انجام گرفته و بیمارستان افتتاح شود.
  • چهارشنبه 19 شهریور 1399 ساعت 22:58
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
برنامه های هفته دفاع مقدس با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود/ ایثارگری و جانفشانی مردم ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس فراموش نشدنی است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، گفت: برنامه های این هفته با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با شکوه هرچه تمام تر برگزار شود.
  • سه شنبه 18 شهریور 1399 ساعت 14:10
اعضای کمیته مشورتی شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی منصوب شدند
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی در احکامی اعضای کمیته مشورتی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان را منصوب کرد.
  • سه شنبه 18 شهریور 1399 ساعت 12:40
معاون استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه‌های اجرایی آموزش و پرورش را در تأمین اقلام بهداشتی و اجرای فرآیند دقیق بازگشایی مدارس یاری کنند/دستورالعمل‌های بهداشتی در میادین دواب باید مورد توجه مسئولان شهرستانی قرار گیرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس، گفت: دستگاه های اجرایی برای تامین ماسک و مواد ضدعفونی کننده در مدارس پای کار بیایند و با همراهی آموزش و پرورش دغدغه های عمومی را مرتفع سازند.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 14:28
بررسی مسائل و مشکلات نظام صنفی کشاورزی استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی مسائل و مشکلات نظام صنفی کشاورزی استان بررسی شد.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 14:20
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نشست خبری با اصحاب رسانه:
ستاری: میزان بازگشت نخبگان به کشور تا ۲ برابر افزایش یافته است
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان گفت: میزان مهاجرت نخبگان از ایران نه تنها کاهش یافته بلکه روند بازگشت نخبگان به کشور در برخی مواقع تا ۲ برابر افزایش یافته است.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 13:41
معاون استاندار آذربایجان غربی:
۲۵ هکتار به سایت زباله نازلو ارومیه الحاق می‌شود/هزینه مطالعات پیرامون پسماند تأمین شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ساماندهی سایت‌های پسماند سطح استان، گفت: برای مدیریت هر چه بهتر زباله‌ها سایت زباله نازلو ۲۵ هکتار افزایش می‌یابد.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 12:44
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ارومیه:
ستاری: ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند/توان بخش خصوصی در ایده پردازی و نوآوری‌ها به کار گرفته شود
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به این که ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند، گفت: ارزش این تعداد شرکت در تابلوی بورس امروز بیش از ۲۸۰ هزار میلیارد تومان است.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 00:41
در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید مطرح شد؛
استاندار: روند سخت اخذ مجوز ، نبود سرمایه کافی و عدم ارتباط بین صنعت و دانشگاه از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر در خصوص حمایت های مالی و فنی مناسبی از توسعه شرکت های دانش بنیان در استان صورت گرفته است گفت: روند سخت اخذ مجوز برای تبدیل شدن به شرکت های دانش بنیان، نبود سرمایه کافی و عدم ارتباط بین بخش خصوصی و صنعت با دانشگاه و شرکت های دانش بنیان از عمده مشکلات شرکت های دانش بنیان بشمار می رود.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 00:37