معاون رئیس جمهور در ارومیه:
اتفاقات بزرگ فرهنگی برای شکوفائی اقتصاد دانش بنیان در آذربایجان غربی رخ داده است/ دانشگاه زمانی اثربخش است که بتواند مشکلات مردم را حل کند
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به تحولات رخ داده در چند سال اخیر در آذربایجان غربی برای گسترش فرهنگ اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گذاری های جسورانه گفت: اتفاقات بزرگ فرهنگی در استان رخ داده که باعث شده شرکت های دانش بنیان و نوآور در بطن جامعه و سیستم اداری پذیرش شوند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 17:22
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
توان صادراتی دانش‌بنیان‌های ارومیه افزایش یابد
ستاری در بازدید از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، بر ضرورت بهره‌بردن از موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی به دلیل نزدیکی با کشور ترکیه تاکید کرد.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 14:09
معاون استاندار:
مدیران مدارس دستورالعمل‌های بهداشتی را مدنظر قرار دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت سلامتی دانش آموزان و کادر آموزشی در سال تحصیلی جاری، گفت: مدیران و مسئولان بیش از پیش نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجتماعی و فردی توجه کنند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 10:22
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به آذربایجان غربی سفر می کند
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شنبه ۱۵ شهریور به منظور بازدید از مراکز نوآوری و دانش بنیان و دیدار با دانشگاهیان و مقامات ارشد استان به آذربایجان غربی سفر می کند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 01:48
در نشست بررسی پرداخت بیمه خسارت به زلزله زدگان قطور خوی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی باید ارتقا یابد/ خسارت بیمه زلزله زدگان قطور کارشناسی و عادلانه پرداخت می شود
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه در ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی و شهری استان رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است گفت: با توجه به اینکه حوادث طبیعی در استان عمدتا در مناطق روستایی خسارتهای بالایی به همراه دارد لذا باید دستگاه های متولی زمینه های ارتقای ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی را ارتقا دهند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 01:47
در حاشیه جلسه بررسی خرید حمایتی محصولات کشاورزی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: قیمت خرید حمایتی سیب صنعتی ۱۲۵۰ و گوجه فرنگی ۱۰۰۰ تومان تعیین شد/ کشاورزان از فروش محصول به واسطه ها خودداری کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه حمایت از کشاورزان یک اصل اساسی برای دولت محسوب می شود گفت: برای خرید حمایتی سیب صنعتی با در نظر گرفتن نوسانات نرخ ارز و هزینه تمام شده کنسانتره و نیز حمایت از کشاورز و قطع واسطه گران، قیمت ۱۲۵۰ تومان تعیین شد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 21:25
معاون استاندار:
اطلاع رسانی عملکرد تعاونی‌ها در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر اطلاع رسانی از عملکرد تعاونی‌ها، گفت: این موضوع آگاهی اعضا از عملکرد حوزه و افزایش کارآیی و بهره‌وری را به دنبال دارد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:41
دیدار استاندار با خانواده اولین شهید سلامت آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی ظهر پنجشنبه با خانواده بهورز شهید رشید شیخ آقایی نخستین شهید سلامت استان در بوکان دیدار کرد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:38
ضرورت توسعه و نهادینه کردن کشاورزی هوشمند در آذربایجان غربی/ مدیریت زنجیره تأمین، تنها راهکار توانمندسازی بخش کشاورزی استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت : توسعه کشاورزی هوشمند می‌تواند تحول عظیمی در صنعت کشاورزی ایجاد و سبب تولید محصولاتی با کیفیت و کمیت بیشتر شود.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:37
در دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: بانک ها در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا بدور از سخت گیری فعالانه تر عمل کنند/ سهم استان در تسهیلات تبصره ۱۸ عادلانه تخصیص نیافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برخی بانک ها خارج از دستور العمل های صادره در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا سخت گیری می کنند گفت: سیستم بانکی باید در زمان باقیمانده تا پایان این طرح بدور از سخت گیری نسبت به پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا اقدام نمایند.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 08:11