معاون استاندار آذربایجان غربی:
فرمانداران بر اجرای کامل محدودیت های گروه ۲ در شهرستان های ماکو، مهاباد و پیرانشهر نظارت جدی داشته باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مصوبه ستاد استانی مقابله و مدیریت با بیماری کرونا در خصوص اعمال محدودیت های گروه ۲ در سه شهرستان ماکو، مهاباد و پیرانشهر گفت: فرمانداران موظف هستند با استفاده از تمام ظرفیت های موجود بر روند اجرای کامل محدودیت ها نظارت جدی داشته باشند.
  • سه شنبه 6 آبان 1399 ساعت 09:40
در ستاد مقابله و مدیریت کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: پیشنهاد اعمال محدودیت های گروه ۲ به وزارت کشور ارسال شد/ لزوم مراقبت از مراجعین به مراکز نمونه گیری تا زمان اعلام نتایج نمونه های کرونا
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پیشنهاد اعمال محدودیت های گروه ۲ به تصویب ستاد استانی رسیده و برای تایید نهایی به کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال شده است گفت: صرف تعطیلی صنوف و کسب و کارها برای کنترل بیماری کرونا کافی نیست؛ مردم باید رعایت کنند و به مسافرت نروند.
  • دوشنبه 5 آبان 1399 ساعت 20:55
با حضور استاندار؛
مرکز شبانه روزی فوریتهای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری در آذربایجان غربی افتتاح شد
با حضور استاندار آذربایجان غربی مرکز شبانه روزی فوریتهای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری روز دوشنبه در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افتتاح شد.
  • دوشنبه 5 آبان 1399 ساعت 14:07
برگزاری جلسه کارگروه امور زیربنایی و شورای تامین مسکن آذربایجان غربی
در جلسه شورای تامین مسکن استان که به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، مصوب گردید متقاضیانی که نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن تاکنون اقدام ننموده اند از لیست خارج و نیز متقاضیانی که نسبت به افتتاح حساب اقدام نموده اند تا پایان آبان ماه فرصت دارند تا وجه اولیه را واریز نمایند در غیر اینصورت از لیست متقاضیان خارج می شوند.
  • شنبه 3 آبان 1399 ساعت 16:28
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار :
کسب رتبه نخست بهبود محیط فضای کسب و کار توسط آذربایجان غربی در شش ماهه اول امسال
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی  با اشاره با ارزیابی اتاق بازرگانی کشور گفت: بر اساس ارزیابی اتاق بازرگانی کشور به عنوان یک نهاد مستقل، آذربایجان غربی در شش ماهه اول امسال رتبه نخست بهبود محیط فضای کسب و کار در کشور را به خود اختصاص داد.
  • شنبه 3 آبان 1399 ساعت 16:27
روز دوشنبه ۱۳۹۹.۰۸.۰۵ انجام می‌گیرد؛
حضور رئیس صندوق کارآفرینی امید و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
رئیس صندوق کارآفرینی امید و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با حضور در سامانه سامد پاسخگوی سؤالات مردم خواهند بود.
  • شنبه 3 آبان 1399 ساعت 14:01
پیام تسلیت مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی درپی درگذشت فعال رسانه ای ارومیه ای
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی درگذشت حیدر نویدی فعال رسانه ای ارومیه ای را تسلیت گفت.
  • شنبه 3 آبان 1399 ساعت 13:54
دیدار استاندار آذربایجان غربی با وزیر صمت
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر صمت بر ضرورت حمایت از احیای واحدهای تولیدی راکد و سرمایه گذاری وزارت صمت در پروژه های صنعتی بزرگ مقیاس تاکید کرد.
  • جمعه 2 آبان 1399 ساعت 00:07
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
امکانات خدماتی و رفاهی در پیست اسکی خوشاکو ارومیه ارتقا و توسعه می یابد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با استفاده از توان بخش‌های دولتی و خصوصی امکانات رفاهی تا پیش از شروع بارندگی‌ها در پیست اسکی خوشاکو ارتقا و توسعه می‌ یابد.
  • جمعه 2 آبان 1399 ساعت 00:05
دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی در آذربایجان غربی تمدید شد
بر اساس ابلاغیه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی می توانند نسبت به شرایط از ۳۰ تا ۵۰ درصد کارکنان در مجموعه خود را از طریق دورکاری بکار گیری نمایند، لذا این مصوبه از ۳ تا ۸ آبان ماه سالجاری تمدید شد.
  • پنج شنبه 1 آبان 1399 ساعت 15:27