معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
مردم با مشارکت خود در انتخابات دشمنان را مایوس کنند/ وضعیت استان از نظر شیوع بیماری کرونا شکننده است ، مردم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: وضعیت استان هم اکنون از نظر شیوع بیماری کرونا شکننده است و ضروری است مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی این وضعیت را ثبات بخشند تا شاهد کاهش فوتی ها و مبتلایان به این بیماری باشیم.
  • دوشنبه 3 خرداد 1400 ساعت 12:41
آلبوم تصویری؛
نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر آذربایجان غربی
  • شنبه 1 خرداد 1400 ساعت 13:11
انتقاد استاندار آذربایجان غربی از ناهماهنگی مدیریت یکپارچه در پایانه مرزی سرو
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از ناهماهنگی های موجود در مدیریت یکپارچه پایانه مرزی سرو، به متولیان امر دستور داد در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع ناهماهنگی ها و تسریع در روند امورات گمرکی اقدام نمایند.
  • شنبه 1 خرداد 1400 ساعت 09:40
استاندار:
آذربایجان‌غربی جزو 5 استان امن کشور است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: به همت دستگاه‌های متولی، آذربایجان‌غربی جزو پنج استان برتر کشور در بحث امنیت پایدار و شاخص‌های امنیتی است.
  • جمعه 31 اردیبهشت 1400 ساعت 12:52
برگزاری جلسه تعاملی با فرمانداران شهرستان‌های استان در خصوص نحوه توزیع اعتبارات سال 1400
به منظور همفکری در خصوص نحوه توزیع اعتبارات سال‌جاری جلسه‌ای با حضور ناصر حضرتی رئیس سازمان و فرمانداران شهرستان‌های استان و همچنین معاونین هماهنگی برنامه و بودجه و توسعه و برنامه ریزی سازمان و نیز برخی از کارشناسان این معاونت‌ها به صورت مجازی برگزار گردید.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:51
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
روابط عمومی نقش مؤثری در ارتقاء اهداف سازمانی دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که روابط عمومی پل ارتباطی سازمان با ارباب‌رجوع است، گفت: مدیران و مسئولان روابط عمومی ادارات و سازمان‌ها نقشی اساسی در ارتقاء اهداف سازمانی دارند.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:49
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی:
ارتقاء سازمانی در گرو تعامل سازنده با ارباب‌رجوع است
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی گفت: مدیران و مسئولان روابط عمومی‌ها با ایجاد پلی بین ادارات و ارباب‌رجوع تعامل سازنده با عموم دارند که در نهایت منجر به ارتقاء جایگاه سازمانی می‌شود.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:45