دستور ویژه استاندار آذربایجان غربی به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرائی برای مقابله با سیلاب های احتمالی
استاندار آذربایجان غربی در دستوری ویژه به فرمانداران و دستگاه های اجرائی ضمن تاکید بر اقدامات پیشگیرانه از جمله اطلاع رسانی بموقع و پیش بینی های سریع و دقیق، لایروبی رودخانه ها و هدایت و جمع آوری آبهای سطحی، آمادگی ناوگان امدادی و خدمات رسان برای وقوع سیلاب های احتمالی را نیز بسیار حائز اهمیت دانست.
  • چهارشنبه 19 آذر 1399 ساعت 10:22
معاون استاندار آذربایجان غربی:
روند توسعه شهرستان تکاب در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی شتاب می گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در 31 شهرستان توسعه نیافته کشور، گقت: با توجه به انتخاب شهرستان تکاب به عنوان یکی از این شهرستان ها، اقدامات ویژه ای در راستای توسعه این شهرستان انجام می شود.
  • سه شنبه 18 آذر 1399 ساعت 14:03
به منظور ارتقای زیر ساخت های ارتباطی انجام گرفت؛
دیدار استاندار آذربایجان غربی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
به منظور ارتقای زیرساخت های ارتباطی از جمله راه اندازی اینترنت پرسرعت در روستاهای فاقد هرگونه اینترنت، بهبود وضعیت پوشش جاده ای و تکمیل ساختمان مجتمع ICT استاندار آذربایجان غربی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار کرد.
  • سه شنبه 18 آذر 1399 ساعت 12:48
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی خواستار شد؛
آمادگی کامل دستگاه های امدادرسان، لایروبی رودخانه ها و هوشیاری مدیریت شهری برای فصل زمستان
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن فصل زمستان و آغاز بارش برف و باران بر آمادگی کامل دستگاه های امدادرسان، لایروبی رودخانه ها و هوشیاری مدیریت شهری تاکید کرد.
  • دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 18:34
معاون استاندار آذربایجان غربی بر توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی نیروهای انسانی تاکید کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای، گفت: توانمندسازی نیروی انسانی بایستی با توجه به زمان و مکان متناسب با شرایط صورت گیرد.
  • دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 16:27
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
از مسافران ورودی به کشور از مرز تمرچین تست پی سی آر گرفته می شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: از هفته جاری از تمامی مسافران ورودی به کشور از مرز تمرچین به منظور کنترل بیماری کرونا تست "پی سی آر" گرفته می شود.
  • دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 12:56
در دیدار با مدیرعامل بانک توسعه تعاون عنوان شد؛
استاندار:سهم آذربایجان غربی از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به درستی تخصیص نیافته است
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از تخصیص نیافتن سهم کامل استان از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی گفت: سهم استان از این تسهیلات نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان است که متاسفانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کمتر از ۴۰۰ میلیارد تومان آن را تخصیص داده است.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 19:54
تاکید مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی بر استفاده بهینه از ملزومات اداری
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت کاهش هزینه ها بر استفاده بهینه از ملزومات اداری تاکید کرد.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 14:53
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: محدودیت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح امشب علاوه بر ارومیه در خوی و بوکان نیز اجرا می شود/ در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی موج چهارم کرونا بسیا
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج مثبت اجرای محدودیت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح تصریح کرد: برای کنترل بیماری کرونا از امشب یکشنبه محدودیت منع تردد علاوه بر شهر ارومیه در شهرهای خوی و بوکان نیز که جمعیت بالای ۲۰۰ هزار نفر دارند اجرا می شود.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 13:56
معاون هماهنگی مور اقتصادی استاندار:
جوجه ریزی در واحد های مرغداری آذربایجان غربی افزایش می یابد
معاون هماهنگی مور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: با هدف افزایش تولید مرغ ، جوجه ریزی در واحد های مرغداری استان افزایش می یابد.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 13:21