دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی در آذربایجان غربی تمدید شد
مدیران دستگاه های اجرایی می توانند نسبت به شرایط از ۳۰ تا ۵۰ درصد کارکنان در مجموعه خود را از طریق دورکاری بکار گیری نمایند.
  • پنج شنبه 24 مهر 1399 ساعت 18:05
تمدید محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی
محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر نیز تمدید شد.
  • پنج شنبه 24 مهر 1399 ساعت 09:26
معاون استاندار :
۱۸۳ میلیارد تومان تسهیلات تولید و اشتغال در آذربایجان غربی پرداخت شده است/ بانک ها در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ اهتمام جدی داشته باشند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: ۱۸۳ میلیارد تومان از مجموع ۳۶۱ میلیارد تومان سهمیه استان از تسهیلات حمایت از تولید و اشتغال بند الف تبصره ۱۸ پرداخت شده است.
  • چهارشنبه 23 مهر 1399 ساعت 17:52
نامگذاری فرودگاه ارومیه به اسم شهید باکری
استاندار آذربایجان غربی از نامگذاری فرودگاه ارومیه به اسم شهید مهدی باکری خبر داد و گفت: با توجه به درخواست صورت گرفته و موافقت وزیر راه و شهرسازی، فرودگاه ارومیه به نام شهید باکری نامگذاری شد.
  • چهارشنبه 23 مهر 1399 ساعت 14:15
بازدید استاندار آذربایجان غربی از نصب سامانه کمک ناوبری DVOR/DME فرودگاه شهید باکری ارومیه
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی روز گذشته از مراحل نصب سیستم کمک ناوبری فرودگاه شهید باکری ارومیه بازدید کرد.
  • چهارشنبه 23 مهر 1399 ساعت 14:14
معاون استاندار آذربایجان غربی:
سرمایه گذاران از نظر مالی، فنی و دانشی اهلیت سنجی می شوند/ تسهیل جذب سرمایه گذاری و جلوگیری از تضییع بیت المال دو هدف اساسی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور جلوگیری از تضییع بیت المال و مشکلات احتمالی بر سر مسیر سرمایه گذاری، اهلیت سنجی مالی، فنی و دانشی سرمایه گذاران در دستور کار قرار دارد.
  • چهارشنبه 23 مهر 1399 ساعت 14:12
در نشست با معاونان وزیر راه و شهرسازی عنوان شد؛
استاندار: ارتقای کیفیت زندگی در محلات هدف باید در برنامه بازآفرینی شهری محسوس و پایدار باشد/ ضرورت اطلاع رسانی،فرهنگسازی و سرعت بخشی به پرداخت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده شهری
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در برنامه بازآفرینی شهری باید ارتقای کیفیت زندگی در محلات هدف محسوس و پایدار باشد گفت: برای تحقق کامل برنامه بازآفرینی باید اعتبارات مورد نیاز بطور کامل تخصیص یابد.
  • چهارشنبه 23 مهر 1399 ساعت 08:54
در جلسه امضای تفاهم نامه تامین اشتغال و مسکن ایثارگران عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: همه مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم/ برای ساخت مجتمع خدماتی رفاهی ایثارگران اعلام آمادگی می کنیم/ بهبود وضعیت جانبازان شیمیایی سردشت نیازمند اقدام ویژه است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه مسئولان است و آنان به گردن همه ما حق دارند گفت: همه مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم. هر چه داریم به برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران است.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 14:50
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
هیچ افزایشی در قیمت نان در استان وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند تشدید نظارت بر فروش نان در استان گفت: هیچ افزایشی در قیمت نان در استان وجود ندارد.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 12:29