استاندار آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی:
۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: در هیات دولت ۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن تخصیص یابد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:44
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی:
فعالیتهای توسعه ای و محرومیت زدایی از محدودیت های مالی بخاطر تحریم های دشمن متاثر نمی شود
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به فعالیتهای توسعه ای و محرومیت زدایی، گفت: در توسعه راههای مواصلاتی از جمله کریدور شمال جنوب در شمال غرب کشور به همت مدیران مربوطه و پیمانکاران دستاوردهای خوبی رقم خورد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:41
وزیر راه و شهرسازی در پایانه مرزی سرو:
اسلامی: تبادلات تجاری زمینی در آذربایجان غربی افزایش می‌یابد
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مستعد بودن آذربایجان غربی در بحث مرز و دروازه‌های مرزی، گفت: پیگیری‌های لازم برای انجام تبادلات تجاری بیش از پیش از مرزهای استان صورت می‌گیرد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 12:47
در حاشیه کلنگ زنی محور خوی_ قطور_ رازی؛
وزیر راه و شهرسازی : ۸۰۰ کیلومتر راه در هفته دولت افتتاح می‌شود/ از مجموع ثبت نام کنندگان مسکن ملی ۲۰ هزار نفر افتتاح حساب کرده اند
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بطور میانگین هر هفته ۳۰ تا ۶۰ کیلومتر راه در سراسر کشور مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: ۸۰۰ کیلومتر راه در هفته دولت در نقاط مختلف کشورمان افتتاح می‌شود.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:53
اطلاعیه زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی
به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی می رساند با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با جهاد دانشگاهی استان، مقرر گردیده معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور جهت تحویل و کنترل پرونده اولیه با همراه داشتن مدارک زیر در مکان و زمان تعیین شده حضور بهم رسانند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:53
وزیر راه و شهرسازی در چایپاره:
سه راهی چایپاره ساماندهی می‌شود/مسیر مورد نظر چهار بانده خواهد شد
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که وزارت اراده خود را برای اجرا و اتمام پروژه سه راهی چایپاره عزم کرده، گفت: بایستی برای پیش‌روی هر چه سریع‌تر پروژه مردم با آزادسازی اراضی همکاری لازم را با پیمانکار و مسئولان داشته باشند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:51
معاون استاندار آذربایجان غربی:
واحدهای صنعتی باید به ارتقای کیفیت بیش از پیش توجه کنند/ لازمه توسعه صنعت بهره مندی از زنجیره کامل فروش و بازاریابی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه صنعت برای مانایی در بازار و جلب مشتری بیشتر و توجه به صادرات به ارتقای کیفیت بیش از پیش نیاز دارد گفت: توسعه صنعت با تکمیل زنجیره فروش و بازاریابی میسر می گردد.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:50
وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه ماکو:
برنامه‌های توسعه‌ای آذربایجان غربی در حوزه زیرساخت و مسکن گسترش می یابد
وزیر راه و شهرسازی گفت: امید می‌رود با افتتاح پروژه های جدید و اتمام برنامه های در دست اقدام برنامه‌های توسعه‌ای آذربایجان غربی در حوزه زیرساخت و مسکن را گسترش و شتاب دهیم تا مردم از زیرساخت‌های مطلوب تر استفاده کنند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:48
آلبوم تصویری؛
سفر وزیر راه و شهرسازی به آذربایجان غربی
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 20:03
با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی؛
روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی بررسی شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه از شتاب گرفتن عملیات بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی خبرداد و گفت: تاکنون ۱۵۲ میلیارد تومان از تسهیلات بازسازی منطقه آزاد سازی و به روستائیان پرداخت شده است.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 22:46