وزیر نیرو در آذربایجان غربی:
وزارت نیرو 195 پروژه در آذربایجان غربی در دست اجرا دارد/ بهره‌برداری از 360 پروژه بزرگ با سرمایه گذاری 60 هزار میلیارد تومان از ابتدای پویش/ 30 درصد مشترکان آذربایجان غربی مشمول طرح برق امید هستند
وزیر نیرو گفت: این وزارتخانه در استان آذربایجان غربی 195 پروژه در دست اجرا دارد که سرمایه گذاری انجام شده و در دست انجام برای این‌ پروژه‌ها افزون بر 11 هزار و 211 میلیارد تومان است.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 12:38
با حضور وزیر نیرو و استاندار آذربایجان غربی در هفته بیست و دوم پویش هر هفته الف ب ایران؛
۵ طرح برقی آذربایجان‌غربی با اعتبار ۱۷۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید
۵ طرح فوق توزیع و انتقال برق آذربایجان‌غربی با اعتبار ۱۷۴.۵ میلیارد تومان با حضور وزیر نیرو و استاندار شهریاری در قالب هفته بیست و دوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به‌صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 11:42
مشاور معاون اقتصادی وزیر کشور:
روند مبادله کالا در بازارچه های مرزی آذربایجان غربی ساماندهی می شود
مشاور معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ای منطقه ای وزارت کشور با اشاره به مشکلات موجود در بازارچه های مرزی، گفت: روند مبادله کالا در بازارچه های مرزی آذربایجان غربی با استفاده از سامانه جامع تجارت ساماندهی می شود.
  • دوشنبه 7 مهر 1399 ساعت 13:19
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی از مجاهدتهای آتشنشانان در راه حفظ جان و آسایش مردم قدردانی نمود.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 23:49
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی: مراسم پیاده روی اربعین امسال برگزار نمی‌شود
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: مراسم پیاده روی اربعین امسال برگزار نمی‌شود.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:44
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران؛
آذربایجان غربی کمترین نرخ تورم کشور را داراست
مرکز آمار ایران گزارش ماهانه خود از شاخص قیمت مصرف کننده در شهریور ماه امسال را منتشر کرد که بر این اساس آذربایجان غربی در تورم نقطه به نقطه و نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به شهریور ماه از کمترین نرخ تورم برخوردار است.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 07:38
در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: اگر دستور العمل های بهداشتی رعایت نشود محدودیت های کرونایی ازسر گرفته می شود/ مدارسی که الزامات بهداشتی را اجرا نکنند تعطیل می شوند
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه مردم در اجرای دستورالعمل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک کم توجه شده اند گفت: کم کاری دستگاه های نظارتی و نیز عدم رعایت الزامات بهداشتی باعث شده تا بیماری کرونا در استان روند افزایشی به خود بگیرد و تداوم این وضعیت باعث اعمال محدودیت های کرونایی خواهد شد.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 07:37
مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
مکتب زینبی بانوان ایران اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی به جهانیان ثابت شد
مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت نقش زنان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس، گفت: مادران، همسران، خواهران شهدا و ایثارگران با صبر در شهادت عزیزان‌شان و پرستاری از جانبازان توانستند مکتب حضرت زینب(س) انقلاب اسلامی را به جهان صادر کنند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 14:19
برگزاری پنجمین جلسه شورای مشارکت استان به ریاست مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی
پنجمین جلسه شورای مشارکت استان به ریاست مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 13:26