بررسی مسائل و مشکلات نظام صنفی کشاورزی استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی مسائل و مشکلات نظام صنفی کشاورزی استان بررسی شد.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 14:20
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نشست خبری با اصحاب رسانه:
ستاری: میزان بازگشت نخبگان به کشور تا ۲ برابر افزایش یافته است
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان گفت: میزان مهاجرت نخبگان از ایران نه تنها کاهش یافته بلکه روند بازگشت نخبگان به کشور در برخی مواقع تا ۲ برابر افزایش یافته است.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 13:41
معاون استاندار آذربایجان غربی:
۲۵ هکتار به سایت زباله نازلو ارومیه الحاق می‌شود/هزینه مطالعات پیرامون پسماند تأمین شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ساماندهی سایت‌های پسماند سطح استان، گفت: برای مدیریت هر چه بهتر زباله‌ها سایت زباله نازلو ۲۵ هکتار افزایش می‌یابد.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 12:44
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ارومیه:
ستاری: ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند/توان بخش خصوصی در ایده پردازی و نوآوری‌ها به کار گرفته شود
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به این که ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند، گفت: ارزش این تعداد شرکت در تابلوی بورس امروز بیش از ۲۸۰ هزار میلیارد تومان است.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 00:41
در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید مطرح شد؛
استاندار: روند سخت اخذ مجوز ، نبود سرمایه کافی و عدم ارتباط بین صنعت و دانشگاه از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر در خصوص حمایت های مالی و فنی مناسبی از توسعه شرکت های دانش بنیان در استان صورت گرفته است گفت: روند سخت اخذ مجوز برای تبدیل شدن به شرکت های دانش بنیان، نبود سرمایه کافی و عدم ارتباط بین بخش خصوصی و صنعت با دانشگاه و شرکت های دانش بنیان از عمده مشکلات شرکت های دانش بنیان بشمار می رود.
  • یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 00:37
معاون رئیس جمهور در ارومیه:
اتفاقات بزرگ فرهنگی برای شکوفائی اقتصاد دانش بنیان در آذربایجان غربی رخ داده است/ دانشگاه زمانی اثربخش است که بتواند مشکلات مردم را حل کند
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به تحولات رخ داده در چند سال اخیر در آذربایجان غربی برای گسترش فرهنگ اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گذاری های جسورانه گفت: اتفاقات بزرگ فرهنگی در استان رخ داده که باعث شده شرکت های دانش بنیان و نوآور در بطن جامعه و سیستم اداری پذیرش شوند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 17:22
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
توان صادراتی دانش‌بنیان‌های ارومیه افزایش یابد
ستاری در بازدید از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، بر ضرورت بهره‌بردن از موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی به دلیل نزدیکی با کشور ترکیه تاکید کرد.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 14:09
معاون استاندار:
مدیران مدارس دستورالعمل‌های بهداشتی را مدنظر قرار دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت سلامتی دانش آموزان و کادر آموزشی در سال تحصیلی جاری، گفت: مدیران و مسئولان بیش از پیش نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجتماعی و فردی توجه کنند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 10:22
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به آذربایجان غربی سفر می کند
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شنبه ۱۵ شهریور به منظور بازدید از مراکز نوآوری و دانش بنیان و دیدار با دانشگاهیان و مقامات ارشد استان به آذربایجان غربی سفر می کند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 01:48