استاندار در دیدار با سرکنسول ایران در اربیل عراق خواستار شد؛
آمادگی آذربایجان غربی برای تقویت مراودات تجاری با اربیل عراق
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اربیل عراق یکی از مقاصد صادراتی این استان بشمار می رود گفت: با توجه به ظرفیت های اقتصادی و فرهنگی موجود مابین آذربایجان غربی و اربیل عراق، آمادگی داریم تا با کمک به رفع موانع موجود نسبت به تقویت مراودات تجاری اقدام نماییم.
  • شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 19:46
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
تعادل به بازار مرغ بر می گردد/ تشکیل ۲۰۰ پرونده تعزیراتی به ارزش ۶۹ میلیارد ریال برای متخلفان در حوزه عرضه مرغ
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، گفت: انتظار می رود با توجه به افزایش قیمت و تولید مرغ در استان، روند عرضه مرغ گرم در بازار استان به تعادل برسد.
  • شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 19:43
قدردانی استاندار آذربایجان غربی از مردم برای همراهی در روز سیزده‌بدر
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از همراهی مردم استان برای رعایت پرهیز از تجمعات و دورهمی ها در روز سیزدهم فروردین، قدردانی کرد.
  • شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 13:25
بخشنامه دورکاری ادارات آذربایجان غربی
  • شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 08:14
همزمان با ۱۳ فروردین؛
اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات کشور صادر شد/ آغاز ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر از ۱۶ فروردین/ اعلام ۴ روش غیر حضوری و حضوری ثبت نام
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۳ خود، ضمن اعلام زمان بندی، مدارک و شرایط مورد نیاز داوطلبین ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره های عشایری، ۴ روش ثبت نام الکترونیک و حضوری این انتخابات را تشریح کرد.
  • جمعه 13 فروردین 1400 ساعت 19:15
در جلسه مدیریت بحران شهرستان ماکو مطرح شد؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی: روند تامین آب منطقه بورالان ماکو باید هر چه سریعتر به حالت عادی برگردد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم انجام اقدامات فوری برای تامین آب منطقه بورالان ماکو گفت: احداث سازه های غیر اصولی در آن سوی مرز باعث هدایت سیلاب به داخل منطقه مرزی بورالان ماکو شده و ضروری است با رایزنی و پیگیری های دیپلماتیک این موضوع حل و فصل شود.
  • چهارشنبه 11 فروردین 1400 ساعت 22:10
روز شنبه ۱۴۰۰.۰۱.۱۴ انجام می‌گیرد؛
حضور مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • چهارشنبه 11 فروردین 1400 ساعت 12:43
در نشست با هیات مدیره خانه صنعت بیان شد؛
استاندار: اگر از ظرفیت های آذربایجان غربی به درستی استفاده شود، بیکاری ریشه کن می شود/ خانه صنعت و معدن می تواند در احیای واحدهای راکد و تشویق سرمایه گذاران نقش آفرینی نماید
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه ظرفیت های بی نظیر استان به دلایل مختلف به درستی به کار گرفته نشده است گفت: اگر ظرفیت های استان در بخش هایی چون معدن، کشاورزی، گردشگری و صنعت بخوبی استفاده شود علاوه بر ریشه کنی بیکاری، بستر اشتغال برای متقاضیان سایر استانها نیز فراهم می شود.
  • چهارشنبه 11 فروردین 1400 ساعت 08:41
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
2192 روستای استان واجد برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا هستند/انتخابات نماد دموکراسی در جمهوری اسلامی ایران است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که 2 هزار و 834 روستا در سطح استان واقع‌شده، گفت: انتخابات شوراهای اسلامی روستا از این تعداد در 2 هزار و 192 روستای استان برگزار می‌شود.
  • سه شنبه 10 فروردین 1400 ساعت 19:20