برگزاری نشست مدیر کل دفتر زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان
در این جلسه در خصوص اجرائی سازی تفاهم نامه پرداخت تسهیلات ویژه بانوان سرپرست خانوار ، بدسرپرست و بانوان فارغ التحصیل دانشگاهی به منظور راه اندازی مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد ، کوچک و ارزش آفرین بحث و تبادل نظر شد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 19:57
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از محورهای مواصلاتی مهاباد؛
۲۴۰ کیلومتر راه روستایی تا پایان سال در آذربایجان غربی آسفالت می شود/ تکمیل راههای دسترسی به پایانه های مرزی استان جزو اولویتهای وزارت راه و شهرسازی است
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اهتمام این وزارتخانه برای ارتقای بهره مندی آذربایجان غربی از شاخص راه آسفالته روستایی گفت: تا پایان سال ۲۴۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت می شود.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 19:51
وزیر راه و شهرسازی در سفر به آذربایجان غربی:
توسعه حمل و نقل ریلی با ترکیه در اولویت دولت قرار دارد / مبادله روزانه  ١٠٠ واگن تجاری بین ایران و ترکیه/ مسیر ارومیه-سرو تا پایان مهرماه تکمیل می‌شود
وزیر راه و شهرسازی در سفر به آذربایجان غربی، توسعه حمل و نقل ریلی با ترکیه را از اولویت‌های دولت خواند.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:46
استاندار آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی:
۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: در هیات دولت ۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن تخصیص یابد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:44
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی:
فعالیتهای توسعه ای و محرومیت زدایی از محدودیت های مالی بخاطر تحریم های دشمن متاثر نمی شود
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به فعالیتهای توسعه ای و محرومیت زدایی، گفت: در توسعه راههای مواصلاتی از جمله کریدور شمال جنوب در شمال غرب کشور به همت مدیران مربوطه و پیمانکاران دستاوردهای خوبی رقم خورد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:41
وزیر راه و شهرسازی در پایانه مرزی سرو:
اسلامی: تبادلات تجاری زمینی در آذربایجان غربی افزایش می‌یابد
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مستعد بودن آذربایجان غربی در بحث مرز و دروازه‌های مرزی، گفت: پیگیری‌های لازم برای انجام تبادلات تجاری بیش از پیش از مرزهای استان صورت می‌گیرد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 12:47
در حاشیه کلنگ زنی محور خوی_ قطور_ رازی؛
وزیر راه و شهرسازی : ۸۰۰ کیلومتر راه در هفته دولت افتتاح می‌شود/ از مجموع ثبت نام کنندگان مسکن ملی ۲۰ هزار نفر افتتاح حساب کرده اند
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بطور میانگین هر هفته ۳۰ تا ۶۰ کیلومتر راه در سراسر کشور مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: ۸۰۰ کیلومتر راه در هفته دولت در نقاط مختلف کشورمان افتتاح می‌شود.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:53
اطلاعیه زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی
به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی می رساند با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با جهاد دانشگاهی استان، مقرر گردیده معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور جهت تحویل و کنترل پرونده اولیه با همراه داشتن مدارک زیر در مکان و زمان تعیین شده حضور بهم رسانند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:53
وزیر راه و شهرسازی در چایپاره:
سه راهی چایپاره ساماندهی می‌شود/مسیر مورد نظر چهار بانده خواهد شد
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که وزارت اراده خود را برای اجرا و اتمام پروژه سه راهی چایپاره عزم کرده، گفت: بایستی برای پیش‌روی هر چه سریع‌تر پروژه مردم با آزادسازی اراضی همکاری لازم را با پیمانکار و مسئولان داشته باشند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 21:51