در نشست با فعالین اقتصادی عنوان شد؛
تراز مثبت اقتصادی آذربایجان غربی به جهت بهره مندی از ظرفیت های بالقوه است/ رتبه برتر محیط کسب و کار متعلق به استان است/ رشد سرمایه گذاری و صادرات دراستان به استفاده از برنامه ریزی منسجم تحقق یافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تراز مثبت اقتصادی استان، این امر را بیش از هر عاملی ناشی از ظرفیت های بالقوه مرزی و خدادادی دانست و گفت: اگر چه تلاشهای متولیان امر در بهبود شاخص های اقتصادی موثر بوده اما عامل اساسی ظرفیت های استان در بعد‌های مختلف است.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 08:43
اطلاعیه
  • شنبه 25 بهمن 1399 ساعت 09:12
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت مادر سردار شهید فعال مسکین
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت مادر سردار شهید رحیم فعال مسکین را تسلیت گفت.
  • جمعه 24 بهمن 1399 ساعت 11:17
اطلاعیه
  • جمعه 24 بهمن 1399 ساعت 11:16
استاندار آذربایجان غربی
مردم فهیم ایران همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند
استاندار آذربایجان غربی با تبریک چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: مردم فهیم ایران طی ۴۲ سال گذشته همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و این پشتیبانی را همچنان با قدرت ادامه خواهند داد.
  • پنج شنبه 23 بهمن 1399 ساعت 10:06
در مراسم آغاز واکسیناسیون سراسری علیه بیماری کووید‌۱۹ عنوان شد؛
استاندار: عادی انگاری خطر اصلی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی است/ تزریق واکسن به معنای پایان بیماری کووید۱۹ نیست/ رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید کماکان تداوم داشته باشد
استاندار آذربایجان غربی مهم ترین خطر متوجه استان در مقابله با کرونا را عادی انگاری دانست و گفت: متاسفانه میزان رعایت دستورالعمل ها کاهش یافته و این را به عینه در مراسمات دهه فجر شاهد بودیم. روند فعلی مطلوب نیست.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 20:23
برگزاری جلسه بررسی روند اعطای تسهیلات به بانوان سرپرست خانوار و شرکتهای تعاونی بانوان از محل تفاهم نامه های منعقده با بانک های عامل با حضور مدیران کل امور زنان و خانواده و جذب سرمایه گذاری استانداری
جلسه بررسی روند اعطای تسهیلات به بانوان سرپرست خانوار و شرکتهای تعاونی بانوان از محل تفاهم نامه های منعقده با بانک های عامل با حضور مدیران کل امور زنان و خانواده و جذب سرمایه گذاری استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 20:22
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی:
در ایام‌الله دهه فجر ۲۵۳ برنامه با همکاری و هماهنگی امور بانوان استانداری و کمیته بانوان برگزار می شود
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: باید تمام مسئولان به حوزه‌ای که ۵۰ درصد جامعه را تشکیل و ۱۰۰ درصد جامعه از این ۵۰ درصد تأثیر می‌پذیرد توجه ویژه داشته باشند، اگر آسیبی به ساحت زن و مادر وارد شود، مشکلات بزرگی در جامعه به‌وجود می‌آید که باید برای جبران آسیب های اجتماعی آن هزینه‌های فراوانی پرداخت.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 20:21