روز یکشنبه ۹۹.۳.۱۱ انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بهزیستی و رئیس صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بهزیستی و رئیس صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم حصور خواهند یافت.
  • شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 22:11
انتخاب فرماندار ارومیه به عنوان فرماندار برتر در حوزه اقتصادی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از انتخاب ۳۱ فرماندار برتر منتخب کشور از جمله فرماندار ارومیه در حوزه اقتصادی خبر داد.
  • شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 20:18
استاندار آذربایجان غربی:
توسعه فرهنگ کار و تعاون مستلزم کار جهادی است/ ظرفیت های استان در کاهش بیکاری بخوبی بکارگیری نشده است/ محیط کسب و کار در استان از وضعیت خوبی برخوردار است
استاندار آذربایجان غربی گفت: شرایط امروز کشور و از آن سوی وضعیت بیکاری بویژه در بین قشر تحصیل کرده می طلبد تا نیرو و توان جهادی برای توسعه فرهنگ کار و تعاون بکار گیری شود.
  • شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 20:03
معاون استاندار آذربایجان غربی :
الحاق بازارچه و پایانه مرزی سرو قدرت مانور برای دستگاههای مرزی را افزایش می دهد/اقدامات در مرز باید در راستای سرعت بخشیدن به فعالیت ها و فرآیند مرزی باشد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: الحاق بازارچه و پایانه مرزی سرو قدرت مانور برای دستگاههای مستقر در مرز را افزایش می دهد.
  • شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 16:34
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی : اطلس سرمایه گذاری در استان تهیه می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: اطلس سرمایه گذاری در استان تهیه می شود.
  • شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 12:49
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی شهادت سه تن از مرزبانان هنگ مرزی سردشت
استاندار آذربایجان غربی در پیامی شهادت سه تن از مرزبانان غیور هنگ مرزی سردشت به دست ضد انقلاب مزدور و ایادی ترور و خشونت را تسلیت گفت.
  • جمعه 9 خرداد 1399 ساعت 13:30
ابلاغ ساعت کار ادارات آذربایجان غربی
بخشنامه ساعت کار ادارات از روز شنبه ۱۰ خردادماه به دستگاه های اجرائی ابلاغ شد.
  • پنج شنبه 8 خرداد 1399 ساعت 19:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
بیمه دانا موظف به پرداخت خسارت واحدهای زلزله زده قطور خوی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: بیمه دانا باید به تعهدات خود عمل و خسارت واحدهای زلزله زده قطور خوی را بر اساس توافقنامه و بصورت کامل پرداخت نماید.
  • پنج شنبه 8 خرداد 1399 ساعت 17:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا به زودی آغاز می شود/ اهتمام ویژه برای رفع موانع تولید‌، حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت های جدید شغلی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا به زودی آغاز می شود گفت: ۱۴ رسته شغلی آسیب دیده از کرونا که فعال بوده و شاغلان آنها از بیمه بیکاری بهره مند نشده اند پس از تشکیل پرونده می توانند از تسهیلات درنظر گرفته شده بهره مند شوند.
  • چهارشنبه 7 خرداد 1399 ساعت 22:30