استاندار آذربایجان غربی :
همه دستگاههای اجرایی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی باید آمادگی لازم را برای پیشگیری از ویروس کرونا داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی در جلسه پدافند زیستی بر هوشیاری و آمادگی همه دستگاههای اجرایی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی برای پیشگیری و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا تاکید نمود.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 14:11
استاندار آذربایجان غربی: با پیروزی انقلاب اسلامی اراده مردم در کشور حاکم شد/ با وجود تلاش دشمن از طریق پمپاژ ناامیدی و یاس، کشور در اوج اقتدار و عزت است/
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی اراده مردم در کشور حاکم شد گفت: این موضوع برخلاف خواست استکبار بود لذا در طول چهل و یک سال گذشته به شیوه های مختلف درصدد ضربه زدن به نظام بوده است.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 13:48
استاندار آذربایجان غربی: دهه فجر فرصتی مناسب برای تقویت روحیه مقاومت و خودباوری در بین مردم است/ مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به تبیین دستاوردهای نظام به مردم اهتمام جدی داشته باشند/
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه برنامه های دهه فجر می بایست باشکوهتر از هر سال برگزار شود گفت: دشمن با همه توان درصدد ناامید ساختن مردم است لذا در این شرایط در برنامه ریزی ها می بایست ضمن آرامش بخشی و امید آفرینی به مردم، روحیه مقاومت و خودباوری را نیز در جامعه تقویت کرد.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 09:28
معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی: سخنرانان راهپیمایی ۲۲ بهمن مبانی وحدت و انسجام ملی را مدنظر قرار دهند/ نامزدهای انتخابات مجلس برای کسب رای دست به تخریب دولت و نظام نزنند/
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اتحاد و همبستگی امروز بیش از همیشه نیاز جامعه است گفت: برای خنثی ساختن توطئه های دشمنان و نیز بهره گیری از توان و نقش همه سلایق قانونی در کشور به اتحاد و یکپارچگی نیاز داریم.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 09:22
پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی بمناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اتحاد و انسجام ملی و تقویت روحیه مقاومت و خودباوری را رمز پیروزی بر دشمنان و تداوم آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی دانست.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 08:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد: افتتاح و کلنگ زنی 594 پروژه عمرانی و اقتصادی و خدماتی طی ایام دهه فجر در آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد: درایام دهه مبارک فجر امسال 594 پروژه عمرانی و اقتصادی و خدماتی در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
  • پنج شنبه 10 بهمن 1398 ساعت 12:56
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی در گفتگو با خبر ساعت9شبکه یک :
زلزله 4.9 ریشتری دیشب خوشبختانه هیچگونه خسارات جانی نداشته و خسارات احتمالی توسط تیم های ارزیاب در دست بررسی است.
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی در گفتگو با خبر ساعت 9 شبکه یک گفت : زلزله 4.9 ریشتری شب گذشته خوشبختانه هیچگونه خسارات جانی نداشته و خسارات احتمالی توسط تیم های ارزیاب در دست بررسی است.
  • پنج شنبه 10 بهمن 1398 ساعت 10:34
برگزاری نهمین جلسه مدیریت اجرایی کمیسیون ایمنی حمل و نقل استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
رحمانی در ابتدای جلسه با قدردانی از تلاش راهداران، پلیس راه، هلال احمر و اورژانس در بارش‌های اخیر در جاده‌های استان گفت: اقدامات عوامل طرح راهداری زمستانی در استان ستودنی است و قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی آنها هستیم.
  • پنج شنبه 10 بهمن 1398 ساعت 08:32
برگزاری المپیادعلمی شهرداران استان
المپیاد علمی شهرداران استان با حضور 43 نفر از شهرداران در ارومیه برگزار شد.
  • سه شنبه 8 بهمن 1398 ساعت 13:37