معاون استاندار آذربایجان غربی:
خدمات دولت تدبیر و امید در طول ۸ سال به نحو احسن به مردم معرفی شود/دستگاه‌های اجرایی خدمات الکترونیک را افزایش دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که خدمات ۸ ساله دولت باید به مردم بازگو شود، گفت: پیشنهاد شده در سطح شهرستان‌های ۱۷ گانه استان تعداد ۸ پروژه شاخص به عنوان نماد ۸ سال خدمت دولت افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.
  • چهارشنبه 1 مرداد 1399 ساعت 21:19
در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: برخی بخشنامه های داخلی بانک ها مانع تسهیل تولید است/ ضرورت تمدید پرداخت تسهیلات رونق تولید
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست گفت: متاسفانه بخشنامه ها و مصوبات داخلی برخی بانک ها مانع رونق تولید و حل و فصل مشکلات واحدهای راکد تولیدی است.
  • چهارشنبه 1 مرداد 1399 ساعت 21:18
استاندار آذربایجان غربی در گفت و گو با ایرنا:
شبکه‌های آبیاری چهار سد آذربایجان‌غربی امسال به بهره‌برداری می‌رسد
استاندار آذربایجان غربی از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی شبکه‌گذاری فرعی و اصلی چهار سد «کرم‌آباد»، «چایپاره»، «پیرانشهر» و «تکاب» خبر داد و گفت: برنامه داریم در صورت تامین اعتبار، طرح‌های آبرسانی به زمین های کشاورزی پایین دست سدها امسال به بهره برداری برسند.
  • چهارشنبه 1 مرداد 1399 ساعت 10:39
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مسئولان فضای لازم برای سرمایه‌گذاران واقعی را فراهم کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: اگر تخلفی در برنامه زمان بندی اجرایی پروژه‌ها مشاهده شود بایستی زمین به اراضی ملی بازگردد.
  • سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 22:08
در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومین احداث می شود/ مجتمع اقتصادی کمیته امداد در بخش معدن و کشاورزی استان سرمایه گذاری می کند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ظرفیت های معدنی و کشاورزی استان نیازمند سرمایه گذاری ویژه جهت شکوفایی اقتصادی است از این خبر داد که مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) به زودی بسترهای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در استان از جمله منطقه آزاد ماکو و نیز بخش معادن را فراهم و اقدام نماید.
  • سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 13:05
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته ملی مهارت
استاندار آذربایجان غربی در پیامی هفته ملی مهارت را گرامی داشت.
  • سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 09:20
دیدار استاندار آذربایجان غربی با وزیر جهاد کشاورزی؛
استاندار آذربایجان غربی به منظور حل مسائل و مشکلات بخش کشاورزی از جمله تامین نهاده های دامی، الگوی کشت مناسب، خرید تضمینی محصولات و آبیاری تحت فشار با وزیر جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 30 تیر 1399 ساعت 23:30
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
پروژه‌های جهش تولید بیش از ۱۶ هزار شغل در استان ایجاد می‌کند/18 پروژه اقتصاد مقاومتی توسط ستاد کشوری به استان محول شده است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی با بیان این که 18 پروژه جهش تولید به استان محول شده گفت: با پایان این تعداد پروژه ۱۶ هزار و ۴۵۹ شغل در استان ایجاد می‌شود.
  • یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 13:35
استاندار آذربایجان غربی: پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان تا پایان سال به بهره برداری می رسند/ بانک های خصوصی نقش خود را در روند توسعه استان ایفا کنند/ مردم برای جلوگیری قطعی برق، صرفه جویی کنند
استاندار آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان با پیشرفت خوبی اجرا می شوند و با تامین اعتبار لازم برای اجرای این طرح ها ، پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تا پایان سال به بهره برداری می رسند.
  • یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 12:02
در جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا عنوان شد؛
دستگاه های اجرائی از یک سوم کارکنان به صورت دورکاری استفاده نمایند/ بطور متوسط ۶۰ درصد مردم استان از ماسک استفاده می کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موافقت ستاد ملی با پیشنهاد ستاد استانی مبنی بر کاهش تجمعات اداری و استفاده از ظرفیت دورکاری کارکنان گفت: دستگاه های اجرائی می توانند از یک سوم ظرفیت کارکنان بصورت دورکاری استفاده نمایند. اولویت اول با کارکنان بالای ۶۰ سال، کارکنان دارای بیماری های زمینه ای و بانوان دارای فرزند شیرخوار است.
  • یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 08:13