در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: بانک های دولتی و خصوصی باید هزینه کرد منابع خود در استان را شفاف سازی کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه منابع بانک های خصوصی و دولتی در استان از محل سپرده های مردم باید شفاف سازی شود گفت: متاسفانه بخش عمده این منابع در خارج از استان هزینه می شود و کمکی به توسعه و رونق تولید استان نمی کند.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 23:19
معاون وزیر بهداشت در جلسه بررسی مشکلات بهداشت و درمان آذربایجان غربی وعده داد؛
بیمارستان های شاهین دژ، اشنویه و پیرانشهر امسال به بهره برداری می رسد/ بخشی از اعتبارات لازم برای پرداخت معوقات کادر بهداشت و درمان استان تامین می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت با اشاره به اینکه از مجموع ۱۳ پروژه بیمارستانی در حال ساخت در استان، بیمارستان های شاهین دژ، اشنویه و پیرانشهر تا پایان سال به بهره برداری می رسد گفت: امیدواریم با تامین اعتبار مورد نیاز برای تامین نیروی انسانی و تجهیرات، شاهد افتتاح بیمارستان جامع زنان، تکاب و خوی باشیم.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 23:18
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
با نگاه ویژه به حوزه بهداشت و درمان، شاخص های برخورداری از تخت بیمارستانی و خدمات بهداشتی ارتقا یافته است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی با اشاره به ارتقای شاخص های انسانی در استان بویژه در بخش بهداشت و درمان، این دستاورد را حاصل نگاه ویژه برنامه ریزان استان به این موضوع دانست و گفت: با بهره برداری از پروژه های در دست احداث، شاخص بهره مندی از تخت بیمارستانی و خدمات بهداشتی درمانی از میانگین کشوری فراتر خواهد رفت.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 23:17
در نشست با معاون وزیر بهداشت عنوان شد؛
پرداخت معوقات پزشکان، پرستاران و کادر درمان آذربایجان غربی از مطالبات جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توانمندی های ویژه نیروی انسانی شاغل در بخش بهداشت و درمان استان، پرداخت معوقات و مطالبات آنان را از دغدغه های جدی برشمرد و گفت: انتظار داریم تا وزارت بهداشت برای حل این مشکل نگاه ویژه ای به استان داشته باشد. ایثار خانواده بهداشت و درمان در مدیریت کرونا تاریخ ساز است.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 23:15
<<آگهی مزایده عمومی اموال مازاد غیر منقول (نوبت اول)>>
استانداری آذربایجان غربی در نظر دارد املاک مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی بر مبنای قیمت پایه مزایده به شرح مندرج در جدول ذیل به صورت نقدی بفروش برساند
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 11:40
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت امام جمعه شهر قطور
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت امام جمعه شهر قطور خوی را تسلیت گفت.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 11:16
برگزاری جلسه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات به مناطق زلزله زده قطور خوی به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
معاون استاندار آذربایجان غربی از پرداخت بیش 36 میلیارد تومان تسهیلات برای مناطق زلزله زده بخش قطور خبر داد
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 16:58
برگزاری نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار آذربایجان غربی
نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار آذربایجان غربی و اکثریت نمایندگان مجلس در محل کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 19:52
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مساکن مهر تا پاییز امسال باید تعیین تکلیف شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اتمام پروژه‌های مساکن مهر تا پایان پاییز امسال از مهم‌ترین برنامه‌های دولت است.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 15:25
در دیدار با مدیرکل و معاونین امورمالیاتی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فرهنگ مالیاتی هنوز در جامعه نهادینه نشده است/ لزوم فرهنگسازی و آگاهی بخشی به مردم در خصوص شناسایی پرونده های بزرگ و هزینه کردهای مالیاتی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش و کارکرد مالیات در تامین زیرساخت های توسعه و مغفول ماندن این اصل مهم برای مردم، تصریح کرد: متاسفانه فرهنگ پرداخت مالیات به دلایلی از جمله عدم اطلاع رسانی به مردم در خصوص محل هزینه کردهای آن در جامعه نهادینه نشده است.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 15:22