معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
لزوم اتخاذ تصمیمات واحد در پیشگیری و برخورد با تخلفات ساخت و ساز/ تداوم روند ساخت و سازهای غیرمجاز صدمات جبران ناپذیر اجتماعی درپی دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ناکامی فرآیندهای فعلی در کنترل تخلفات ساخت و ساز تصریح کرد: یکی از راهکارهای تقویت اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای در این حوزه، لزوم اتخاذ تصمیم گیری های واحد و پرهیز از چنددستگی است.
  • سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 ساعت 18:30
معاون رئیس جمهور:
آذربایجان غربی در مدیریت بیماری کرونا وضعیت خوبی دارد
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: آذربایجان غربی در مدیریت بیماری کرونا که ماحصل تلاش جمعی و برنامه ریزی اصولی و همکاری مردم است وضعیت خوبی دارد.
  • سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 ساعت 13:25
پیام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز شوراها
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز شوراها پیامی صادر کرد.
  • سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 ساعت 12:59
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز شوراها
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت سالروز آغاز فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا پیامی صادر کرد.
  • سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 ساعت 09:43
معاون رئیس جمهور:
اقدامات آذربایجان غربی در مقابله با کرونا بیانگر یک تلاش جمعی مبتنی بر برنامه اصولی است/ باید یاد بگیریم با کرونا زندگی کنیم/ به اقدامات جبرانی برای آسیب های ناشی از کرونا باید سرعت بخشید
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به نظرات مثبت وزارت بهداشت و کشور در خصوص اقدامات مقابله ای استان در خصوص کرونا گفت: این اقدامات ارزنده بیانگر یک تلاش جمعی مبتنی بر برنامه اصولی است.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 22:30
استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی رتبه دوم مشارکت های مردمی در مدیریت کرونا را کسب نمود/ وحدت مسئولین و همراهی مردم دو اصل اساسی عملکرد مطلوب استان در مقابله با کروناست
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشارکت برجسته خیرین و مردم در کمک به تامین تجهیزات درمانی و پزشکی گفت: خیرین با خرید اقلام پزشکی درمانی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان نقش برجسته ای در مدیریت بیماری کرونا در استان ایفا نموده اند و بر این اساس آذربایجان غربی رتبه دوم مشارکتهای مردمی را کسب نمود.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 21:30
معاون رئیس جمهور:
دولت بیش از ۲ هزار خدمت اقتصادی به مردم ارائه می کند/ کاهش مجوزهای کسب و کار برای سرعت بخشی به فعالیتها در دستور کار قرار دارد/ امسال ۴۰ هزار استخدام جدید در دولت خواهیم داشت
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: بیش از ۵ هزار خدمت دولت به مردم احصا شد که از این تعداد بیش از ۲ هزار خدمت در حوزه اقتصاد و کسب و کار است.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 18:30
برگزاری دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی
دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار آذربایجان غربی و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 18:00
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ظرفیت های حمل و نقلی استان توسعه را تضمین می کند/ فرهنگسازی برای ایمنی حمل و نقل یک امر همگانی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توانمندیهای حمل و نقلی استان گفت: ظرفیت های موجود توانایی آن را دارد تا توسعه متوازن استان را یاری و تضمین کند.
  • یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 ساعت 10:42