در جلسه فروش اموال مازاد دستگاه های دولتی مطرح شد؛
استاندار: دستگاه های اجرایی املاک و اموالی که هزینه بر و بلااستفاده است را در لیست فروش قرار دهند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره بعد اینکه یکی از برنامه های ویژه دولت برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه های مازاد، فروش اموال غیر منقول مازاد دستگاه های اجرایی است گفت: روند اقدامات دستگاه های اجرایی در معرفی و فروش اموال مازاد که نگهداری آنها هزینه بر و نیز بلا استفاده است قابل قبول نیست.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 00:31
در شصت و ششمین جلسه مدیریت و مقابله با بیماری کرونا؛
استاندار: کرونا در آذربایجان غربی روند افزایشی به خود گرفته است/ مردم ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی از حضور در تجمعات خودداری کنند/ لزوم نصب تجهیزات بهداشتی در مدارس
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بیماری کرونا در استان روند افزایشی ملایمی به خود گرفته است گفت: اگر چه این روند در کل کشور مشهود است اما در صورتی که مراقبت و نظارت لازم انجام نگیرید شاهد سیر صعودی بیماری و ایجاد مشکل در بیمارستانها خواهیم بود.
  • جمعه 28 شهریور 1399 ساعت 00:06
روز شنبه ۹۹.۰۶.۲۹ انجام می‌گیرد؛
حضور مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگوی سؤالات مردم خواهد بود.
  • پنج شنبه 27 شهریور 1399 ساعت 20:46
در حاشیه افتتاح بیمارستان آیت الله خوئی عنوان شد؛
استاندار: تا پایان کار دولت ۵۰ پروژه با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان در بخش بهداشت و درمان آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد/ شاخص های سلامت جهش قابل ملاحظه ای داشته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در نقاط مختلف استان پروژه های مختلف بهداشت و درمان در دست اجراست گفت: تا پایان کار دولت ۵۰ پروژه بهداشت و درمان اعم از مراکز درمان، خانه های سلامت و پایگاه های سلامت محله با ۵۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
  • پنج شنبه 27 شهریور 1399 ساعت 15:14
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: مبادله کالادر بازارچه های موقت مرزی موسوم به کولبری ساماندهی می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از ساماندهی مبادله کالادر بازارچه های موقت مرزی موسوم به کولبری در استان خبر داد.
  • پنج شنبه 27 شهریور 1399 ساعت 13:05
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار؛
خبرگان بانکی آذربایجان غربی معرفی شدند
خبرگان بانکی استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی معرفی شدند.
  • پنج شنبه 27 شهریور 1399 ساعت 12:42
در دیدار با رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: جامعه پزشکی بسیجی وار در سنگر صیانت از سلامت مردم در برابر کرونا حضور دارند/ اقدامات محرومیت زدایی بسیج پزشکان امیدآفرین و ماندگار است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه از زمان شیوع کرونا در کشور پزشکان بسیجی وار در سنگر صیانت از سلامت مردم در برابر کرونا حضور دارند گفت: ایثار امروز جامعه پزشکی از جمله پزشکان بسیجی در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد بود.
  • پنج شنبه 27 شهریور 1399 ساعت 08:10
در دیدار با رئیس سازمان امور عشایر ایران عنوان شد؛
استاندار: عشایر آذربایجان غربی نقش برجسته ای در پاسداری از انقلاب برعهده دارند/ تامین بسترهای رفاه و شکوفایی اقتصادی جامعه عشایری استان جزو اولویت ها است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه عشایر این استان علاوه بر جایگاه ویژه جمعیتی در بین عشایر کشور نقش برجسته ای نیز در پاسداری از انقلاب داشته اند افزود: تقدیم شهدای گرانقدر و نیز سهم مهم در تولید و تامین نیازمندیهای اقتصادی استان از جمله ویژگی های عشایر آذربایجان غربی بشمار می رود.
  • پنج شنبه 27 شهریور 1399 ساعت 08:06
اطلاعیه / اجرای طرح آمایش 15 اتباع خارجی
طرح آمایش 15 اتباع خارجی با رعایت پروتکل های بهداشتی در آذربایجان غربی اجرا می شود.
  • چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 14:14
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره):
از ابتدای برنامه ششم توسعه تاکنون ۴۹۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت ایجاد شده است
رئیس کمیته امداد با اشاره به تکلیف برنامه ششم توسعه کشور برای کمیته امداد در خصوص تولید سالانه ۷۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان، افزود: عملکرد این نهاد با راه‌اندازی ۴۹۰ هزار فرصت شغلی از ابتدای برنامه ششم، تاکنون ۴۰ درصد از اهداف پیش‌بینی شده جلوتر است.
  • چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 13:25