معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی : عملکرد نظام اسلامی باید به مردم اطلاع رسانی شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی اقدامات و عملکرد نظام اسلامی به مردم گفت: عملکرد نظام اسلامی در حوزه های مختلف باید به شیوه های مختلف به مردم اطلاع رسانی شود.

مصطفوی در دومین جلسه شورای اطلاع رسانی دولت در استان که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اهداف تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت گفت: اطلاع رسانی به موقع و دقیق از اقدامات  نظام اسلامی و بویژه دولت در حوزه های مختلف جمله اهداف تشکیل این شورا است.

وی در ادامه با تشریح شرایط کنونی کشور و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه کشورمان گفت: با وجود تحریم های دشمن، دولتمردان اقدامات بسیار زیادی برای رفع آثار تحریم در جامعه انجام می دهند که این اقدامات باید به اطلاع مردم برسد.

وی گفت: علیرغم تلاش زیاد دولت در خدمت به مردم و اقدامات موثر در حوزه های مختلف ، متاسفانه بسیاری از این اقدامات به اطلاع مردم نمی رسد که تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت می تواند این نقیصه را برطرف کند.

مصطفوی تدابیر دولت در برپایی راهپیمایی میلیونی اربعین را نمونه ای از تلاش دولتمردان در ارائه خدمت به مردم و تامین امنییت این پیاده روی عظیم عنوان کرد و گفت: ابعاد مختلف تلاش نظام اسلامی و دولت برای برگزاری پیاده روی اربیعن باید به اطلاع مردم رسانده شود.

وی ایجاد نشاط و امید در بین مردم را ضروریات جامعه عنوان کرد و افزود: با اطلاع رسانی عملکرد دولت و آگاهی مردم از این اقدامات قطعا امید در جامعه تزیق خواهد شد و مردم امیدوارتر از همیشه به زندگی خود ادامه خواهند داد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: شورای اطلاع رسانی باید فعالانه در جهت انعکاس به موقع و دقیق فعالیت ها و عملکرد دولت در استان تلاش کند و اجازه ندهد افراد یا جریاناتی با سیاه نمایی، ناامیدی را در میان مردم ترویج دهند.

در این جلسه احکم اعضای شورای اطلاع رسانی دولت در آذربایجان غربی اهدا شد.