مبارزه با فساد قاطع و بی امان خواهد بود

سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی گفت : با فساد بصورت قاطع و بی امان مبارزه خواهد شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، رسول مقابلی در مراسم معارفه خود در جمع کارکنان بازرسی استانداری با اشاره به وظایف این دفتر و ماموریت های محوله از سوی استاندار در ادامه اظهار داشت: مسئولیت ها امانت و گذرا هستند و می طلبد که در مدت دوران مدیریت امانت دار شایسته ای باشیم . 

وی ادامه داد: در دوران مدیریت بنده ماموریت اصلی مبارزه با فساد خواهد بود و حق مسامحه و مماشات نداریم و رعایت حق الناس باید سرلوحه کارها باشد.

مقابلی در ادامه با اشاره به جایگاه قانون، بیان داشت: هیچ تعارفی با ناقضین قانون نخواهیم داشت و در مقابله با قانون شکنی و مبارزه با فساد قاطع و بی امان خواهیم بود.

سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری در ادامه با اشاره به نقش حاکمیتی استانداری در راهبری دستگاههای اجرایی در استان ، گفت: جهت ارتقا رضایتمندی مردم از دستگاههای اجرایی ، نقش بازرسی و نظارت بسیار مهم و کلیدی می باشد و ثابت شده است که هر چقدر نظارت بیشتر و دقیق تر باشد فساد نیز کمتر خواهد شد .

وی در پایان خاطر نشان ساخت: با ایفای نقش نظارتی به صورت دقیق و جلوگیری از قانون شکنی بدنبال امید آفرینی در جامعه هستیم .