ارتقای شاخص فضای آموزشی در دستور کار قرار دارد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اقدامات صورت گرفته درخصوص ارتقای شاخص‌های مربوط به فضای آموزشی استان، گفت: البته این میزان کافی نبوده و تلاش می کنیم که زمینه ارتقای بیشتر فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، رضا ابراهیمی امروز در همایش سراسری مدیران مدارس آذربایجان غربی افزود: در تلاش هستیم با همکاری بخش های مرتبط، میانگین فضای آموزشی استان را به استانداردهای کشوری نزدیک کنیم.

وی همچنین اضافه کرد: در حوزه آموزش، وضعیت آذربایجان غربی مطلوب بوده و به کیفی سازی آموزشی و پرورشی توجه ویژه داریم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی افزود: عدالت محوری در ارتقای کیفیت شاخص های عمومی و تخصصی باید در دستور کار نهادهای مسئول قرار گیرد.

ابراهیمی همچنین با اشاره به جنگ ترکیبی و تمام عیار دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، ادامه داد: دشمن شیوه های مختلفی برای توطئه داشته و ما نیز باید برنامه های خاصی برای مقابله داشته باشیم که مدیران مدارس در این خصوص نقش مهمی دارند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مدیران مدارس با برنامه ریزی کامل و تمام توان پذیرای دانش آموزان در سال جدید باشند و فضا را برای حضور دانش آموزان فراهم کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی همچنین با تاکید بر اینکه تربیت، مقدم بر آموزش است، افزود: اهداف تربیتی انقلاب اسلامی باید هنرمندانه برای فرزندان ایران اسلامی و دانش آموزان روشنگری و تبیین شود و برنامه ریزی گسترده در این خصوص ضروری است.