جاده های آذربایجان غربی برای ترددهای زمستانی آماده می شود

جلسه کمیته مدیریت بحران شواری هماهنگی راه و شهرسازی آذربایجان غربی که به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و اعمال تمهیدات لازم برای راهدای زمستانی برگزار شد،

رییس ادا ره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تمهیدات لازم برای راهداری زمستانی و ترددها در این فصل آماده می شود.

علی قهرمانی در دهمین جلسه کمیته مدیریت بحران شواری هماهنگی راه و شهرسازی آذربایجان غربی  که به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و اعمال تمهیدات لازم برای راهداری زمستانی برگزار شد، گفت: باید اقدامات پیشگیرانه از بروز خطرات احتمالی مطابق دستورالعمل‌ها انجام گیرد و جاده های استان آماده برای فصل زمستان باشد.

وی ادامه داد: با آماده سازی مسیرها و جاگذاری تابلوها و علائم هشداردهنده شاهد زمستانی بدون  بروز حادثه و سوانح خواهیم بود.

رییس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تابلوهای ایمنی راه ها ساماندهی شوند و اقدامات پیشگیرانه نیز در این خصوص اعمال شود.

قهرمانی بیان کرد: لایروبی رودخانه های استان و ترمیم شانه های خاکی از دیگر مسائل مورد توجه بوده که دستگاه های مربوطه در این خصوص اهتمام لازم را داشته باشند.