فراخوان اطلاعات مدیریتی

بسمه تعالی

فراخوان جمع آوری اطلاعات مدیران بومی استان آذربایجان غربی که در سایر استان های کشور شاغل به خدمت میباشند

بدینوسیله به اطلاع می رساند ، معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی در نظر دارد به منظور تکمیل بانک اطلاعات مدیران و در راستای راهبرد شایسته گزینی و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، و بهره مندی از سرمایه انسانی بومی استان که در سایر استان های کشور مشغول خدمت هستند،اطلاعات کلیه مدیران بومی دارای تخصص های مختلف  را (که در ادارات و سازمان ها و نهادهای دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی مشغول خدمت هستند یا افرادی را که در طی سالهای گذشته در پست های مدیریتی بوده و اکنون در پست های غیر مدیریتی می باشند) جمع آوری نماید.

در این خصوص فرم اطلاعات مورد نیاز تهیه شده که در سایت استانداری آذربایجان غربی به آدرس (www.ostan-ag.gov.ir )  در بخش (فراخوان اطلاعات مدیریتی ) ، قابل دسترسی بوده و می بایست اطلاعات در قالب فرمت ارائه شده و شامل بندهای درخواست شده در این جدول تنظیم و تکمیل گردند . بعد از تکمیل اطلاعات در صفحه اینترنتی اشاره شده و تکمیل فرم در قالب word ، در صورت نیاز ، ارسال فایل های بیشتر نوشتاری یا تصویری رزومه ای افراد ، علاوه بر موارد خواسته شده،  بلامانع خواهد بود. به همین منظور در ذیل فرم ورود اطلاعات ارائه شده در این بخش از سایت امکان بارگذاری فایل های مذکور فراهم شده است.

تبصره: جمع آوری این اطلاعات الزاماً به منظور انتصاب افراد در پست های مدیریتی نبوده و هیچگونه تعهدی برای استانداری آذربایجان غربی نخواهد داشت و در صورت نیاز به همکاری در استان ، بعد از اخذ اطلاعات بیشتر و مصاحبه و بررسی توسط اعضاء کارگروه بررسی شایستگی‌ها و براساس معیارها و امتیازدهی و اخذ نظر دستگاه اجرایی ملی مبداء و مقصد مربوطه ، اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

شرایط احراز مد نظر:

  1. برخورداری از صلاحیت‌های عمومی انتصاب بر اساس قوانین، مقررات و ضوابط ذیربط
  2. کارمند رسمی، پیمانی یا قرارداد کار معین (مشخص) دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری
  3. دارا بودن مدرک تحصیلی (حداقل کارشناسی)
  4. دارا بودن حداقل ۱۰ سال سابقه خدمت
  5. برخورداری از حداقل ۵ سال سابقه مدیریتی در سطوح مدیریت میانی، معاونت، هیئت مدیره و همتراز در دستگاه‌های اجرایی
  6. حداکثر سن ۵۵ سال
  7. حداکثر سابقه خدمت ۲۵ سال برای مقاطع تحصیلی کارشناسی و ۲۸ سال برای کارشناسی ارشد و بالاتر

 

.:برای دریافت فرم فراخوان اطلاعات مدیریتی کلیک کنید:.

.:لطفا بعد از تکمیل فرم از طریق انتخاب فایل پیوست را بارگذاری بفرمایید:.