بیانیه مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در راستای دعوت مردم برای همکاری جدی جهت غلبه بر کرونا
استاندار آذربایجان غربی و نماینده ولی فقیه در استان در راستای دعوت مردم برای همکاری جدی جهت غلبه بر کرونا بیانیه مشترک صادر کردند.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 13:55
استاندار آذربایجان غربی:
مشارکت عمومی در مقابله با کرونا ستودنی است/ ایثار و مسئولیت پذیری اجتماعی مردم و خیرین در تاریخ ماندگار خواهد ماند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فراگیری مسئولیت پذیری اجتماعی در جامعه از زمان شیوع کرونا در استان گفت: مشارکت عمومی در مقابله با کرونا از طریق فعالیتهای خیریه،جهادی و مروم نهاد ستودنی است.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 12:24
حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی با محوریت " تشریح جزئیات طرح فاصله گذاری اجتماعی"
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با رویکرد کاهش تماس ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیر ضروری در کل کشور از بامداد روز جمعه هشتم فروردین آغاز و تا ۱۵ فروردین اجرا می شود.
  • پنج شنبه 7 فروردین 1399 ساعت 22:30
اطلاعیه شماره یک کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا همزمان با آغاز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا اطلاعیه ای صادر کرد.
  • پنج شنبه 7 فروردین 1399 ساعت 15:23
استاندار شهریاری:
۲۰۰ هزار ماسک از گوانگجوی چین به آذربایجان غربی اهدا شد/ اقلام بهداشتی و ضدعفونی باید در روستاها و کارخانجات توزیع شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سرکنسول ایران در گوانگجوی چین ۲۰۰ هزار ماسک به استان اهدا نمود، گفت: این محموله روز گذشته به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 20:30
استاندار شهریاری:
ممنوعیتی در ترددهای مابین آذربایجان غربی و شرقی وجود ندارد/ محدودیت های کنترلی تردد و تشدید بازرسی های بهداشتی اعمال می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توافقات انجام گرفته با استاندار آذربایجان شرقی در خصوص استقرار ایست های بازرسی مشترک در ۴محور مواصلاتی تصریح کرد: ممنوعیتی در تردد مابین دو استان وجود ندارد و هدف اصلی ایجاد محدودیت در تردد برای افراد مشکوک به کرونا از طریق کنترل های بهداشتی است.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 11:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ادارات و دستگاه های اجرایی با کمتر از ۱۰ درصد نیروهای اداری تا ۱۵ فروردین فعالیت می کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ادارات و دستگاه های اجرایی از فردا سه شنبه ۵ فروردین تا ۱۵ همین ماه با کمتر از ۱۰ درصد نیروهای اداری فعالیت خواهند کرد.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 23:00
برگزاری ارتباط ویدئو کنفرانسی استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل
به منظور هماهنگی و انسجام بخشی به اقدامات کنترلی جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل به همراه برخی از اعضای ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در ارتباطی تصویری به تشریک مساعی و اتخاذ سیاست های مشترک تشدید محدودیت در تردد ها پرداختند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 17:18
معاون استاندار خبر داد؛
استقرار ایست های مشترک بازرسی کنترل تردد در ۴ محور آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور پیشگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا در تعطیلات نوروزی بر اساس توافقات صورت گرفته در ۴ محور مابین آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ایست های مشترک بازرسی کنترل تردد مستقر می شوند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 16:52
اطلاعیه شماره 1 ستاد انتخابات آذربایجان غربی
اطلاعیه شماره 1 ستاد انتخابات آذربایجان غربی
  • جمعه 2 اسفند 1398 ساعت 21:11