استاندار آذربایجان غربی:
عملیات حفاری تونل انتقال آب از سدکانی سیب به دریاچه ارومیه مرداد ماه به پایان می رسد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فعالیت مطلوب مراحل انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه گفت: بر اساس گزارشات ارسالی لحظاتی پیش دستگاه حفاری TBM از سمت ورودی تونل انتقال سدکانی سیب به دریاچه ارومیه پس از حفاری حدود ۱۲/۵ کیلومتر با موفقیت و با دقت بسیار بالا وارد شفت شد.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 23:10
معاون استاندار آذربایجان غربی :
مباحث مربوط به جوانان از اولویتهای کاری دولت تدبیر و امید است
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: با وجود مسائل و مشکلات موجود اقتصادی و شرایط سخت کرونایی، دولت مباحث مربوط به جوانان را در اولویت کاری خود قرار داده است.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 23:07
تمدید محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر
محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر هم تمدید شد
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 09:17
با حضور استاندار آذربایجان غربی؛
وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان های ماکو و خوی بررسی شد/ تاکید بر رعایت دستورالعمل ها، اجرا و نظارت دقیق بر محدودیت ها
استاندار آذربایجان غربی در جریان سفر به شهرستانهای ماکو و خوی ضمن افتتاح چند پروژه شبکه بهداشت و درمان در نشست با فرمانداران و روسای شبکه بهداشت و درمان وضعیت شیوع بیماری کرونا در این دو شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
  • چهارشنبه 18 تیر 1399 ساعت 23:33
برگزاری نخستین جلسه مدیریت پسماند استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
نخستین جلسه مدیریت پسماند استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • چهارشنبه 18 تیر 1399 ساعت 14:34
استاندار در حاشیه افتتاح پروژه های شبکه بهداشت و درمان ماکو عنوان کرد؛
زیرساخت های درمانی شکل گرفته در دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی قابل تحسین است/ مردم ماکو در رعایت دستورالعمل های پیشگیری از کرونا عملکرد خوبی داشته اند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بهره برداری از نزدیک به ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در دولت تدبیر و امید در استان،گفت: زیرساخت های درمانی شکل گرفته در حوزه بهداشت و درمان اعم از احداث بیمارستان و خانه های بهداشت قابل تحسین است.
  • چهارشنبه 18 تیر 1399 ساعت 12:05
معاون استاندار آذربایجان غربی :
برای جمع آوری و ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی از سطح شهر همکاری و هماهنگی تمام دستگاههای متولی نیاز است
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: برای زدودن چهره ناخوشایند شهر و جمع آوری متکدیان و کودکان خیابانی باید تمام دستگاههای متولی همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.
  • سه شنبه 17 تیر 1399 ساعت 14:40
در برنامه تلویزیونی «در مسیر توسعه» مطرح شد؛
۳۴ درصد جمعیت آذربایجان غربی را روستاییان تشکیل می‌دهند/۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به روستاهای استان تزریق شد/تعداد روستاهای برخوردار از گاز در استان افزایش یافت/امنیت شغلی دهیاران باید تأمین شود
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی گفت: تاکنون بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان به روستاهای استان اعتبار تزریق شده که ۸۶ درصد این رقم در دولت تدبیر و امید بوده است.
  • سه شنبه 17 تیر 1399 ساعت 09:27
در پنجمین جلسه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران عنوان شد؛
تصویب شهرک گلمان ارومیه به عنوان شهر جدید
استاندار آذربایجان غربی: شهرک گلمان ارومیه به عنوان شهر جدید به تصویب رسید.
  • دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 12:26
معاون امور عمرانی استاندار: در دولت تدبیر و امید 700 میلیارد تومان اعتبار برای مناطق روستایی آذربایجان غربی هزینه شده است
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به توسعه وآبادانی روستا ها اظهار داشت : در دولت تدبیر و امید تا به امروز 700 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و آبادانی مناطق روستایی در استان هزینه شده است.
  • یکشنبه 15 تیر 1399 ساعت 14:07