در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛
استاندار آذربایجان غربی: رشادت ها و ایثارگری های دوران دفاع دفاع مقدس بخوبی تبیین نشده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس، نبردی نابرابر و متفاوت از همه جنگ ها بود که شاهد لشکرکشی کشورهای مختلف علیه ایران اسلامی بودیم گفت: متاسفانه تا به امروز رشادت های دوران دفاع مقدس بخوبی تبیین نشده است تا نسل های امروز و فردا از ایثارگری های خالصانه که عامل اصلی پیروزی بود آگاه شوند.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 19:39
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ساکنین سکونتگاه های غیررسمی نباید از خدمات دولتی و آسایشی محروم بمانند/ تامین آب شرب سالم وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به چندگانگی قانون در مورد برخورد با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز گفت: ساکنین سکونتگاه‌های غیررسمی نباید از ارائه خدمات دولتی و آسایشی محروم بمانند.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 13:05
معاون مشارکتهای اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور:
فعالیت ۷ هزار و ۴۰۰ سازمان مردم نهاد و گروه های مردمی در مدیریت بیماری کرونا/ فقدان ساز و کارهای قانونی از مشکلات اصلی سازمان های مردم نهاد است
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه مشارکت سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی در مدیریت بیماری کرونا مصداق جهاد مشارکت های اجتماعی است گفت: فعالیت ۳ هزار و ۴۰۰ سازمان مردم نهاد و ۴ هزار گروه جهادی و مردمی در اقناع عمومی، تامین بسته های معیشتی و اقلام بهداشتی مصداق بسیج مشارکت های اجتماعی است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 18:33
در نشست روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی؛
استاندار آذربایجان غربی: سازمانهای مردم نهاد در مدیریت بیماری کرونا نقش ارزنده ای دارند/ آگاهسازی و اقناع عمومی توسط سمن ها مانع عادی انگاری شرایط کرونا می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حرکت جهادی صورت گرفته در کنترل بیماری کرونا گفت: بخش عمده ای از وضعیت پایدار بیماری کرونا در استان مرهون تلاش و همکاری سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی در اقناع مردمی، کمک های مومنانه و تامین اقلام بهداشتی است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 18:32
معاون استاندار:
مشکلات ارزی صادرکنندگان استان بررسی می‌شود/۵۳۳ میلیون دلار صادرات غیرنفتی از گمرکات آذربایجان غربی صورت گرفت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیگیری برطرف کردن مشکلات بازگشت ارز صادرکنندگان به داخل کشور، گفت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون بیش از ۳۶۷ هزار تن صادرات غیرنفتی از طریق گمرکات استان انجام گرفته است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 14:30
معاون استاندار:
۲۳۹ هزار تن گوجه فرنگی در آذربایجان غربی تولید می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه امسال ۲۳۹ هزار تن گوجه فرنگی در استان تولید می‌شود، گفت: امید داریم تا با توجه به حذف محدودیت‌های صادراتی و کاهش میزان تولید به نسبت سال قبل، شاهد مشکلات کمتری برای کشاورزان در فروش محصول باشیم.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 11:49
در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا؛
استاندار آذربایجان غربی: تعامل مردم و مسئولین منجر به کاهش شیوع کرونا در دو هفته اخیر شده است/ تداوم روند کاهشی بیماری کرونا در گرو رعایت دستورالعمل های بهداشتی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه طبق گزارش های دانشگاه علوم پزشکی شیوع کرونا از دو هفته قبل روند کاهشی در استان داشته است، این وضعیت امیدوار کننده را نتیجه تعامل مردم و مسئولین در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی دانست.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 00:28
معاون استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی می تواند نقش به سزایی در جهش تولید داشته باشد/ حضور بسیج در عرصه های حمایت از تولید برجسته است
​​​​​​​معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پتانسیل‌های آذربایجان غربی در زمینه های اقتصادی، مرزی، دارا بودن زمین‌های مستعد برای کشاورزی، صنایع تبدیلی و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص تصریح کرد: این استان می تواند با این ویژگی های منحصربفرد به راحتی در زمینه تحقق جهش تولید ایفای نقش کرده و موثر واقع شود.
  • چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 15:38