در کارگروه اجتماعی و فرهنگی عنوان شد؛
استاندار: فرمانداران در شهرهای فاقد کتابخانه از ظرفیت مساجد و ساختمان های مازاد و مناسب استفاده کنند/ دستگاه های متولی از امکانات موجود برای راه اندازی و تجهیز مراکز مهر خانواده بهره ببرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شرایط نامناسب مالی، احداث کتابخانه در شهرهای فاقد این ظرفیت فرهنگی را سخت کرده است گفت: فرمانداران در شهرهای فاقد کتابخانه باید تا تامین اعتبار لازم ضمن پیگیری واریز سهم نیم درصدی شهرداری ها نسبت به استفاده از ظرفیت مساجد و ساختمان های مازاد و مناسب اقدام نمایند.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:17
در ستاد ساماندهی امور جوانان مطرح شد؛
استاندار: از ابتدای کار دولت ۶۰ پروژه ورزشی در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده است/ مدیران در حمایت از سازمانهای مردم نهاد جوانان فعالانه تر عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بهره برداری از ۶۰ پروژه ورزشی از سال ۹۳ تا ۹۹ با اعتباری بالغ بر ۹۱۰ میلیارد ریال تصریح کرد: سال آینده نیز برای اتمام ۲۹ پروژه با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:15
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
سهم آلاینده ها از آلودگی هوای استان باید مشخص شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش روزهای آلوده استان در سالجاری گفت: سهم آلاینده ها از آلودگی هوای استان باید مشخص شود.
  • شنبه 20 دی 1399 ساعت 14:13
برگزاری کمیته سه جانبه توسعه شهرستان تکاب
کمیته سه جانبه توسعه شهرستان تکاب به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 20 دی 1399 ساعت 11:52
اطلاعیه
  • جمعه 19 دی 1399 ساعت 12:28
معاون وزیر کشور:
روستاهای بالای ۲۰ خانوار صاحب دهیاری می‌شوند/شهرداران از توان نمایندگان مجلس استفاده کنند
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای خدمات رسانی به روستاها، گفت: طرحی پیشنهاد شده تا روستاهای دارای ۲۰ خانوار صاحب دهیاری شوند، با این حساب بیش از ۸۰۰۰ روستا در کشورمان دارای دهیاری خواهند شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 22:46
در نشست بررسی مشکلات شهری و روستایی آذربایجان غربی عنوان شد؛
مدیریت شهری و دهیاران در مقابله با کرونا عملکرد موفقی داشته اند/ پسماند و حمل و نقل عمومی دو مشکل اساسی مدیریت شهری و روستایی است
نشست بررسی مسائل و مشکلات عمران شهری و روستایی با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون عمرانی وزیر کشور و برخی از مدیران، شهرداران و دهیاران بررسی شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 22:44
معاون وزیر کشور:
تسهیلات و کمک‌های بلاعوض دولتی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در نظر گرفته شده است
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اهتمام دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح کشور، گفت: کمک‌های بلاعوض پلکانی و تسهیلاتی از سوی دولت برای اتمام پروژه‌های عمرانی تا پایان مرداد ماه سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 21:16
معاون وزیر کشور:
دولت پروژه‌های نیمه‌تمام را تا پایان کار خود به نتیجه می‌رساند
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اهتمام دولت بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان کار خود، گفت: هیچ پروژه جدیدی آغاز نمی‌شود و تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌ها به کار خواهیم گرفت.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 21:12
رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر در استانداری آذربایجان غربی:
دهه فجر فرصتی ارزنده برای تبیین جایگاه انقلاب اسلامی است/ نقش آفرینی فضای مجازی و رعایت دستورالعمل های کرونایی در اجرای برنامه های دهه فجر باید مورد توجه قرار گیرد
رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سرآغاز حاکمیت ارزشهای معنوی بوده است گفت:از ارزشهای انقلاب و دستاوردهای انقلاب باید دفاع کرد و دهه فجر نیز فرصتی ارزنده برای تبیین جایگاه انقلاب است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 20:56