پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت پدر شهید مرتضی میلانی و پدر همسر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت پدر شهید والامقام مرتضی میلانی و پدر همسر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه را تسلیت گفت.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 19:10
اطلاعیه
بر اساس اعلام کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت شهرهای آذربایجان غربی دراجرای طرح جامع هوشمند محدودیت ها به  شرح زیر اعلام می گردد. محدودیت ها و الزامات از ساعت صفر روز شنبه ۱۵ آذر متناسب با وضعیت اعلامی اجرایی خواهد شد.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 14:33
در دیدار با رئیس سازمان زندانها عنوان شد؛
استاندار: آذربایجان غربی جزو ۵ استان امن کشور است/ بهبود زیرساخت ها در حوزه زندانها برای اقدامات تربیتی جزو اولویت های استان بشمار می رود/ لزوم افزایش حمایت از خانواده زندانیان
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ارزیابی های انجام گرفته در خصوص وضعیت شاخص های اجتماعی و امنیتی و ارتقای شاخص های استان در این حوزه ها تصریح کرد: آذربایجان غربی به مدد تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و همراهی مردم جزو پنج استان امن کشور بشمار می رود.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 14:13
بر اساس لایحه بودجه ۱۴۰۰
آذربایجان غربی در جایگاه هفتم دارای بیشترین بودجه در بین استانها
به دنبال پیگیری مسئولین استانی و نظر مساعد سازمان برنامه و بودجه کشور برای جبران بخشی از عقب ماندگی های تاریخی استان، در لایحه بودجه ۱۴۰۰، آذربایجان غربی در ردیف هفتم جدول بودجه استانهای کشور قرار دارد.
  • چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 16:32
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت رضا نقی زاده مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را تسلیت گفت.
  • چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 10:03
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی:
بازسازی ۲ هزار و ۵۵۰ واحد زلزله زده قطور خوی در یکماه آینده به اتمام می رسد/۱۰۰ میلیارد تومان کمک های بلاعوض به زلزله زدگان پرداخت شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به این که بازسازی ۲ هزار و ۵۵۰ واحد در یکماه آینده بطور کامل به اتمام می رسد، گفت: از مجموع ۴۵۰۰ واحد نیازمند احداث ۳ هزار و ۴۷۰ واحد با پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصدی در مراحل نهایی قرار دارند.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 21:20
در راستای شکوفایی معدنی؛
تفاهمنامه گسترش فعالیتهای معدنی در آذربایجان غربی با سرمایه گذاری ایمیدرو امضا شد
با حضور استاندار آذربایجان غربی و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو) تفاهم نامه گسترش و سرمایه گذاری در فعالیتهای معدن و صنایع معدنی استان امروز سه شنبه در محل این سازمان به امضا رسید.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 21:15
‍ فرماندار جدید شاهین دژ معرفی شد
با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان غربی آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان شاهین دژ برگزار شد.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 21:12
به منظور بررسی راهکارهای پیشنهادی برای تسهیل فرآیند توسعه سرمایه گذاری صنعتی؛
نشست استاندار آذربایجان غربی و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد
نشست بررسی راهکارهای پیشنهادی برای تسهیل فرآیند توسعه سرمایه گذاری صنعتی در آذربایجان غربی با حضور استاندار، رئیس مجمع نمایندگان، معاون اقتصادی استاندار و معاون وزیر و رئیس سازمان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) امروز سه شنبه در محل این سازمان برگزار شد.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 21:12
به منظور سرعت بخشی به روند توسعه؛
درخواست استاندار آذربایجان غربی از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای افزایش اعتبارات طرح های مهم و ملی استان در لایحه بودجه ۱۴۰۰
با توجه به تهیه و تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۰ و نیز در راستای سرعت بخشی به روند توسعه استان، شهریاری استاندار آذربایجان غربی در نامه ای خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار افزایش اعتبارات طرح های مهم و ملی استان شد.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 11:31