استاندار آذربایجان غربی: سیستم بانکی در جذب منابع حمایت از اشتغال و سرمایه گذاری جدی تر عمل کند/ روند فعلی تخصیص منابع بانکی برای حمایت از سرمایه گذاری قابل قبول نیست
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت حمایت سیستم بانکی از طرح های اشتغال زا از طریق تخصیص به موقع اعتبار تصریح کرد: روند کار فعلی بانکهای استان در عدم جذب منابع مصوب و تخصیص آن به طرح های سرمایه گذاری معرفی شده قابل قبول نیست.
  • شنبه 16 آذر 1398 ساعت 13:34
پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز دانشجو
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک روز دانشجو و گرامیداشت حماسه ۱۶ آذر، نقش آفرینی جدی دانشجویان در توسعه پایدار استان را خواستار شد.
  • شنبه 16 آذر 1398 ساعت 12:19
استاندار آذربایجان غربی:
تلاش همه ما باید جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشد/ نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی می توانند سهم ارزنده ای در توسعه داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت انتخابات و نقش آن در شایسته گزینی، مایوس ساختن دشمن،حق تعیین سرنوشت،عرصه حضور سلیقه های سیاسی قانونی و انسجام ملی ایرانیان، تلاش برای جلب مشارکت حداکثری مردم را امری واجب دانست.
  • جمعه 15 آذر 1398 ساعت 13:24
استاندار آذربایجان غربی:
گسترش فعالیت و رشد صادراتی برخی واحدهای تولیدی در دوران تحریم قابل تقدیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به گسترش فعالیت و رشد صادراتی برخی واحدهای تولیدی در دوران تحریم تصریح کرد: تدابیر اتخاذ شده که منجر به توسعه فعالیت و رشد صادراتی و از آن سوی بهبود وضعیت اشتغال در برخی واحدهای تولیدی استان شده قابل تقدیر است.
  • جمعه 15 آذر 1398 ساعت 13:18
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی؛
آئین تکریم و معارفه فرمانده پلیس راه استان برگزار شد
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، آئین تکریم و معارفه فرمانده جدید پلیس راه آذربایجان غربی برگزار شد.
  • پنج شنبه 14 آذر 1398 ساعت 22:46
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار؛
کاشت ۲۴۱ هزار اصل نهال در آذربایجان غربی
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در روستای جبل کندی واقع در حاشیه دریاچه ارومیه کاشت ۲۴۱ هزار اصل نهال آغاز شد.
  • پنج شنبه 14 آذر 1398 ساعت 15:51
«اطلاعیه»
،هیأت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان غربی
  • پنج شنبه 14 آذر 1398 ساعت 12:55
برگزاری جلسه بررسی مشکلات آرد و نان در بخشهای شهری و روستایی
جلسه بررسی مشکلات آرد و نان در بخشهای شهری و روستایی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • پنج شنبه 14 آذر 1398 ساعت 11:43