اطلاعیه شماره ۹ ستاد انتخابات کشور صادر شد
اعلام زمان، مهلت و چگونگی ثبت نام انتخابات شورای اسلامی شهر تا پایان سه شنبه ۲۶-۱۲-۹۹/دعوت ستاد انتخابات کشور از همه علاقه مندان در حوزه مدیریت شهری و متخصصان و کارشناسان این حوزه برای ثبت نام
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۹ خود چگونگی روش های ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر که تا روز سه شنبه مهلت دارد را تشریح کرد.
  • دوشنبه 25 اسفند 1399 ساعت 16:32
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
از ظرفیت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی برای جذب سرمایه گذاری باید بیشتر استفاده شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند رو به رشد سرمایه گذاری در استان، گفت: از ظرفیت شهرک های صنعتی استان در جذب سرمایه گذاران باید بیشتر استفاده شود.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 23:10
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی بر لزوم فرهنگ‌سازی برای پیشگیری از اعتیاد تأکید کرد
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی فرهنگ‌سازی را یکی از اساس‌های مهم در تمامی زمینه‌های اجتماعی دانست و گفت: نقش سازمان‌های مردم نهاد در ایجاد ارتباط بین اقشار مختلف جامعه و دستگاه‌های متولی مقابله با اعتیاد بسیار پررنگ است.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 23:09
در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فرمانداران بر رعایت دستورالعمل های کرونایی، مدیریت سفرهای نوروزی و بازار شب عید نظارت جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت نظارت های میدانی در ایام نوروز گفت: فرمانداران باید بر دستورالعمل های کرونایی، سفرهای نوروزی و بازار شب عید به منظور رفاه حال مردم نظارت جدی داشته باشند.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 20:41
استاندار آذربایجان غربی:
اعمال هرگونه محدودیت و ممنوعیت در صادرات سیب درختی پذیرفتنی نیست
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از هر گونه محدودیت و ممنوعیت در صادرات سیب درختی گفت: با وجود تلاشهای فراوان برای تسهیل در روند صادرات سیب درختی، متاسفانه مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار ضربه بزرگی به اقتصاد استان وارد می کند.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 15:26
استاندار:
عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به واریز عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان استان گفت: به حساب هر خانواری که در سامانه مربوطه ثبت نام کرده و پرونده مربوطه را تکمیل نموده مبلغ یک میلیون و ۹۴۰ هزار تومان واریز شد.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 15:23
در جلسه شورای معادن مطرح شد؛
استاندار: سرمایه گذاران فاقد اهلیت معادن آذربایجان غربی خلع ید می شوند/ شکوفایی بخش معدن با تسامح و تعارف میسر نمی شود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه برخی افراد به بهانه سرمایه گذاری و بدون اخذ مجوز اهلیت سنجی، سرمایه های معدنی استان را به تملک درآورده اند گفت: سرمایه گذاران فاقد اهلیت در معادن استان خلع ید می شوند تا بستر برای افراد دارای اهلیت لازم پای کار بیایند.
  • شنبه 23 اسفند 1399 ساعت 20:41
معاون استاندار:
۱۶۰۰ تن میوه برای شب عید آذربایجان غربی در نظر گرفته شد/محصولات در ۶۵ مرکز توزیع مستقیم میوه عرضه می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تامین میوه های شب عید استان از محل تولیدات داخلی و شمال کشور گفت: یک هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب برای تامین و تنظیم بازار میوه شب عید استان در نظر گرفته شده است.
  • شنبه 23 اسفند 1399 ساعت 20:39