در مراسم بهره برداری از پروژه های شهری خوی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: شهرستان خوی به یکی از قطب های معدنی کشور تبدیل می شود/ تا پیش از پایان دولت پروژه های فاخر زیست محیطی، فرهنگی و درمانی در استان به بهره برداری می رسد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های جدید شناسایی شده در بخش معدنی شهرستان خوی گفت: با اکتشافات صورت گرفته ذخایر مناسبی از طلا، مس و سنگ های معدنی با ارزش در نقاط مختلف شهرستان شناسایی شده که با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ سرمایه گذاری شاهد شکوفایی در این بخش خواهیم بود.
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 16:29
اطلاعیه
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 16:24
در برنامه زنده تلویزیونی ساغلیق و یاشایش عنوان شد؛
استاندار: با پروژه های به بهره برداری رسیده و در حال افتتاح شاخص برخورداری آذربایجان غربی در تخت بیمارستانی و سلامت از میانگین کشوری فراتر می رود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا گفت: تداوم همکاری خوب مردم استان مانع شکل گیری موج چهارم کرونا که به مراتب سخت تر است خواهد شد. رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای دقیق محدودیت ها راه مقابله با کروناست.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 22:39
مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی:
کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده در بهمن ماه برگزار می شود
نخستین جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده با حضور مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری و مشاور استاندار در امور ایثارگران تشکیل شد.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 18:16
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار: آذربایجان غربی کماکان پیشتاز بهبود محیط کسب و کار کشور است/ ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شده است/ رفع موانع صادراتی یک اولویت جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج پایش محیط کسب و کار فصل بهار و تابستان امسال توسط اتاق بازرگانی ایران گفت: در بهار استان رتبه یک و در تابستان نیز رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که در زمستان سال قبل نیز رتبه دوم را کسب کرده بودیم.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 22:49
در راستای توسعه کشاورزی؛
امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در آذربایجان غربی
در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی، معاونین وزیر جهاد کشاورزی و سرمایه گذار خارجی تفاهمنامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در حوزه سورتینگ و بسته بندی به امضا رسید.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 18:18
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
امسال ۱۵ هزار نفر از سربازان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را فرامی‌گیرند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه، گفت: تا پایان سال ۱۵ هزار نفر از سربزان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را در رشته‌های مختلف فرامی‌گیرند.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 12:40