معاون استاندار آذربایجان غربی:
تقویت ارتباطات مردمی و مقابله با قاچاق از وظایف اصلی فرمانداران است/ با ایجاد امید باید زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت شنیدن حرف مردم از سوی متولیان امر بویژه فرمانداران گفت: تقویت ارتباطات مردمی بویژه گروه های آسیب پذیر و اتخاذ تدبیر لازم برای رفع مشکلات باید بطور جدی در دستور کار فرمانداران قرار بگیرد.
  • یکشنبه 23 آذر 1399 ساعت 13:48
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
شورای اسلامی استان باید بیشتر از گذشته فعال تر عمل کند/ اعضای شورای اسلامی استان با نظارت بیشتر بر حسن اجرای مصوبات شوراها، نقش خود را در توسعه استان ایفا کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی: با اشاره به اینکه شورای اسلامی استان باید بیشتر از گذشته فعال تر عمل کند گفت: اعضای شورای اسلامی استان با نظارت بیشتر بر حسن اجرای مصوبات شوراها نقش خود را در توسعه استان ایفا کنند.
  • یکشنبه 23 آذر 1399 ساعت 13:46
در کارگروه اجتماعی و فرهنگی مطرح شد؛
استاندار: تامین تجهیزات آموزشی مدارس مناطق محروم آذربایجان غربی بصورت جدی باید پیگیری شود/ ضرورت رفع موانع حقوقی در اتمام ساخت کتابخانه های عمومی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه یکی از ملزومات اساسی آموزش های مجازی در دوران کرونا بهره مندی دانش آموزان از تجهیزات آموزشی است گفت: نوسازی مدارس و آموزش و پرورش باید ضمن احصای نیازهای موجود نسبت به تامین ملزومات با استفاده از اعتبارات ملی و استانی و نیز در صورت نیاز مشارکتهای مردمی اقدام نمایند.
  • شنبه 22 آذر 1399 ساعت 22:37
مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی:
آمادگی کامل برای تامین سیب شب عید کشور را داریم/ تسریع در روند صادرات سیب یکی از اولویت های استان است
مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به آمادگی کامل استان برای تامین سیب شب عید کشور، گفت: آذربایجان غربی بزرگ‌ترین تولیدکننده سیب کشور است و توانایی تامین سیب شب عید را دارد.
  • شنبه 22 آذر 1399 ساعت 13:29
در دیدار با مدیرعامل شستا عنوان شد؛
استاندار: ظرفیت های کشاورزی، معدنی و پتروشیمی آذربایجان غربی آماده سرمایه گذاری شستاست/ برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توانمندی و ظرفیت های استان در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی و دامپروری، معدنی و پتروشیمی گفت: اولویت های سرمایه گذاری در این بخش ها احصا شده و برای جمع بندی نهایی به شرکت سرمایه گذاری شستا ارائه می شود.
  • شنبه 22 آذر 1399 ساعت 13:17
مدیر کل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی:
دستگاه های اجرایی در اجرای پویش "ایران مهربان" با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری کنند
مدیر کل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح پویش "ایران مهربان" در زمینه جذب حامی برای ایتام، گفت: دستگاه های اجرایی استان در اجرای این پویش با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری کنند.
  • شنبه 22 آذر 1399 ساعت 12:21
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
اعتبار عمرانی استان در لایحه بودجه سال آینده 60 درصد افزایش یافت/864 میلیارد تومان اعتبار هزینه ای به استان اختصاص یافت
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی چی­ چست، جایگاه آذربایجان غربی در لایحه بودجه 1400 را تشریح کرد.
  • شنبه 22 آذر 1399 ساعت 08:52
معاون استاندار آذربایجان غربی:
جلوگیری از امضا فروشی و تقویت نظارت ها دو اصل اساسی در افزایش کیفیت ساخت و سازهای شهری است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت افزایش نظارت‌ها بر اجرا و ساخت و سازهای عمرانی، از فروش امضا توسط برخی از مهندسان عمران و سازه انتقاد کرد.
  • پنج شنبه 20 آذر 1399 ساعت 16:02
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذبایجان غربی:
فرهنگ کتابخوانی در استان باید نهادینه شود / با اجرای محدودیت های اخیر، تمامی شهرهای استان از وضعیت قرمز خارج شدند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش و اهمیت کتاب و کتابخوانی در توسعه فرهنگی کشور، گفت: فرهنگ کتابخوانی در استان باید نهادینه شود.
  • پنج شنبه 20 آذر 1399 ساعت 15:43