معاون استاندار:
مدیران مدارس دستورالعمل‌های بهداشتی را مدنظر قرار دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت سلامتی دانش آموزان و کادر آموزشی در سال تحصیلی جاری، گفت: مدیران و مسئولان بیش از پیش نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجتماعی و فردی توجه کنند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 10:22
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به آذربایجان غربی سفر می کند
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شنبه ۱۵ شهریور به منظور بازدید از مراکز نوآوری و دانش بنیان و دیدار با دانشگاهیان و مقامات ارشد استان به آذربایجان غربی سفر می کند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 01:48
در نشست بررسی پرداخت بیمه خسارت به زلزله زدگان قطور خوی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی باید ارتقا یابد/ خسارت بیمه زلزله زدگان قطور کارشناسی و عادلانه پرداخت می شود
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه در ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی و شهری استان رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است گفت: با توجه به اینکه حوادث طبیعی در استان عمدتا در مناطق روستایی خسارتهای بالایی به همراه دارد لذا باید دستگاه های متولی زمینه های ارتقای ضریب نفوذ بیمه در اماکن روستایی را ارتقا دهند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 01:47
در حاشیه جلسه بررسی خرید حمایتی محصولات کشاورزی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: قیمت خرید حمایتی سیب صنعتی ۱۲۵۰ و گوجه فرنگی ۱۰۰۰ تومان تعیین شد/ کشاورزان از فروش محصول به واسطه ها خودداری کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه حمایت از کشاورزان یک اصل اساسی برای دولت محسوب می شود گفت: برای خرید حمایتی سیب صنعتی با در نظر گرفتن نوسانات نرخ ارز و هزینه تمام شده کنسانتره و نیز حمایت از کشاورز و قطع واسطه گران، قیمت ۱۲۵۰ تومان تعیین شد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 21:25
معاون استاندار:
اطلاع رسانی عملکرد تعاونی‌ها در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر اطلاع رسانی از عملکرد تعاونی‌ها، گفت: این موضوع آگاهی اعضا از عملکرد حوزه و افزایش کارآیی و بهره‌وری را به دنبال دارد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:41
دیدار استاندار با خانواده اولین شهید سلامت آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی ظهر پنجشنبه با خانواده بهورز شهید رشید شیخ آقایی نخستین شهید سلامت استان در بوکان دیدار کرد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:38
ضرورت توسعه و نهادینه کردن کشاورزی هوشمند در آذربایجان غربی/ مدیریت زنجیره تأمین، تنها راهکار توانمندسازی بخش کشاورزی استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت : توسعه کشاورزی هوشمند می‌تواند تحول عظیمی در صنعت کشاورزی ایجاد و سبب تولید محصولاتی با کیفیت و کمیت بیشتر شود.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:37
در دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: بانک ها در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا بدور از سخت گیری فعالانه تر عمل کنند/ سهم استان در تسهیلات تبصره ۱۸ عادلانه تخصیص نیافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برخی بانک ها خارج از دستور العمل های صادره در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا سخت گیری می کنند گفت: سیستم بانکی باید در زمان باقیمانده تا پایان این طرح بدور از سخت گیری نسبت به پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا اقدام نمایند.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 08:11
در شورای حفاظت از منابع آب عنوان شد؛
استاندار : سند سازگاری با کم آبی باید بر اساس سند توسعه آمایش آذربایجان غربی تدوین شود/ احیای دریاچه ارومیه نگین دستاوردهای دولت در استان بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سند آمایش استان یک گام دیگر تا نهایی شدن فاصله دارد بر هماهنگی تدوین اسناد تخصصی دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها با این سند تاکید کرد و گفت: سند سازگاری با کم آبی استان که نیز که مورد مطالبه وزارت نیرو است باید بر اساس سند آمایش تدوین و نهایی شود.
  • چهارشنبه 12 شهریور 1399 ساعت 18:22
معاون استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه‌های نظارتی بیش از پیش به بازار نظارت کنند/مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در استان راه اندازی شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت راه اندازی مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در استان، گفت: این موضوع بایستی تا پایان هفته آینده نهایی شود تا محصولات کشاورزی به صورت مناسب در اختیار عموم قرار گیرد.
  • چهارشنبه 12 شهریور 1399 ساعت 12:26