در جلسه شورای معادن مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ضوابط مالی و فنی در واگذاری معادن باید لحاظ شود/ ابطال پروانه فعالیت معادن راکد برای جلوگیری از هدررفت بیت المال
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در واگذاری معادن باید ضوابط مالی و فنی متقاضیان لحاظ گردد گفت: متاسفانه شاهدیم که برخی معادن سالها به دلیل نبود اهلیت لازم سرمایه گذار راکد مانده اند.
  • یکشنبه 24 مرداد 1400 ساعت 07:59
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
لزوم توجه به استاندارد کالاهای صادراتی و وارداتی از گمرکات استان/کالاها بایستی از معابر قانونی و معتبر وارد کشور شوند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم توجه به استاندارد کالاهای صادراتی و وارداتی از گمرکات و مرزهای استان، گفت: مسئولان و دستگاه‌های مربوطه تمام توان خود را در آزمایش و تائید صحت و استاندارد محصولات به کار گیرند.
  • شنبه 23 مرداد 1400 ساعت 14:08
استاندار آذربایجان‌غربی:
تسریع در اتمام بیمارستان اشنویه ضروری است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه بیمارستان جدید 81تختخوابی اشنویه از 75 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است، افزود: تسریع در اتمام بیمارستان این شهرستان امری ضروری است.
  • شنبه 23 مرداد 1400 ساعت 08:22
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز ملی تشکل ها و مشارکتهای اجتماعی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی دستیابی به توسعه پایدار را بدون مشارکت مردم و همراهی سازمانهای مردم نهاد ناممکن دانست.
  • شنبه 23 مرداد 1400 ساعت 08:13
استاندار آذربایجان غربی:
20 کیلومتر راه روستایی تا پایان امسال در پیرانشهر آسفالت می شود/ ساماندهی ورودی شهر پیرانشهر به عنوان مطالبه ای تاریخی با همکاری بین بخشی میسر شد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رویکرد جدی برای بهبود شاخص بهره مندی از راه آسفالته روستایی تصریح کرد: شاخص بهره مندی از راه آسفالته روستایی در پیرانشهر 64 درصد است که برای جبران این وضعیت امسال 20 کیلومتر راه روستایی آسفالت خواهد شد.
  • شنبه 23 مرداد 1400 ساعت 08:12
استاندار آذربایجان غربی:
سردشت ظرفیت های بی نظیری برای توسعه کشاورزی و گردشگری دارد/ برنامه ریزی برای آسفالت 36 کیلومتر راه روستایی سردشت در سالجاری/ تامین اعتبار تکمیل پروژه آب رسانی به 30 روستای سردشت
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به هدفگذاری های انجام شده برای بهبود شاخص های شهرستان سردشت گفت: سردشت ظرفیت های بی نظیری در گردشگری و کشاورزی دارد. با استفاده از توسعه محصولات کم آب بر می توان به بهبود معیشت منطقه کمک کرد.
  • شنبه 23 مرداد 1400 ساعت 08:10
دیدار استاندار آذربایجان غربی با خانواده معظم شهدای سردشت
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی روز پنجشنبه با جمعی از خانواده معظم شهدا در شهرستان سردشت دیدار کرد.
  • جمعه 22 مرداد 1400 ساعت 08:09
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: کنترل موج پنجم کرونا در آذربایجان غربی درگرو تشدید نظارت ها و همکاری مردم است/ بسیاری از مسئولین و دستگاه های متولی در ایفای وظایف خود بی تفاوت شده اند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رشد فزاینده بیماری کرونا در استان تصریح کرد: کنترل موج پنجم شیوع کرونا در استان در گرو تشدید نظارت ها و همکاری مردم است.
  • پنج شنبه 21 مرداد 1400 ساعت 08:06