معاون استاندار آذربایجان غربی:
وحدت و همدلی رمز توسعه است/ دولت تدبیر و امید عملکرد مطلوبی در مدیریت کرونا دارد/ تغییرات مدیریتی لازمه پویایی و تحول اداری است
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نقده، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 18:33
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مشکلی در تامین کالاهای اساسی یارانه ای نیست/ مردم نگران تامین این کالاها نباشند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در بازدید از چند فروشگاه زنجیره ای در شهر ارومیه گفت: مشکلی در تامین کالاهای اساسی یارانه ای نیست و مردم نگران تامین این کالاها نباشند.
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 15:00
انتصاب معاون فرماندار اشنویه با حکم استاندار آذربایجان غربی
با حکم استاندار آذربایجان غربی نجم الدین تمری به عنوان معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار اشنویه منصوب شد.
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 12:54
معاون استاندار آذربایجان غربی:
بانکها در جذب اعتبارات تکلیفی اهتمام ویژه داشته باشند/ پیش بینی ایجاد ۱۱۰ هزار فرصت شغلی برای سالجاری/ فروش اموال تملیکی بانکها یک اولویت اساسی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش بانک ها در اقتصاد گفت: پرداخت تسهیلات تولید و اشتغال، بسته های حمایتی، کمک به صادرات غیرنفتی، تسهیلات حمایت از کسب و کارهای آسیب دیرتر از کرونا از جمله اولویتهای سیستم بانکی در سالجاری است.
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 11:54
پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی هلال احمر
استاندار آذربایجان غربی در پیامی سالروز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال احمر را به جمعیت فداکار و تلاشگر این نهاد تبریک گفت.
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 11:00
اجرای طرح نیروی کار در فصل بهار ١٣٩٩ به صورت تلفنی
اجرای طرح نیروی کار در فصل بهار ١٣٩٩ از ابتدای روز ٢٠ ام اردیبهشت به مدت ٢ هفته از طریق تماس تلفنی انجام می گیرد.
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 10:35
معاون استاندار آذربایجان غربی:
جهش تولید بدون توجه به فناوران تحقق نمی یابد/ حذف فرآیندهای زائد اداری نقش موثری در شکوفایی واحدهای دانش محور و فناور دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: حفظ بازار موجود و نیز بسترسازی تحقق جهش تولید بدون فناوران میسر نمی شود.
  • چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 16:28
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار : آذربایجان غربی ظرفیت برگزاری مسابقات بین المللی در درشته های مختلف ورزشی را دارد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت : آذربایجان غری ظرفیت برگزاری مسابقات بین المللی در درشته های مختلف ورزشی را دارد.
  • چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 15:02