معاون استاندار:
اطلاع رسانی عملکرد تعاونی‌ها در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر اطلاع رسانی از عملکرد تعاونی‌ها، گفت: این موضوع آگاهی اعضا از عملکرد حوزه و افزایش کارآیی و بهره‌وری را به دنبال دارد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:41
دیدار استاندار با خانواده اولین شهید سلامت آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی ظهر پنجشنبه با خانواده بهورز شهید رشید شیخ آقایی نخستین شهید سلامت استان در بوکان دیدار کرد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:38
ضرورت توسعه و نهادینه کردن کشاورزی هوشمند در آذربایجان غربی/ مدیریت زنجیره تأمین، تنها راهکار توانمندسازی بخش کشاورزی استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت : توسعه کشاورزی هوشمند می‌تواند تحول عظیمی در صنعت کشاورزی ایجاد و سبب تولید محصولاتی با کیفیت و کمیت بیشتر شود.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 12:37
در دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: بانک ها در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا بدور از سخت گیری فعالانه تر عمل کنند/ سهم استان در تسهیلات تبصره ۱۸ عادلانه تخصیص نیافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برخی بانک ها خارج از دستور العمل های صادره در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا سخت گیری می کنند گفت: سیستم بانکی باید در زمان باقیمانده تا پایان این طرح بدور از سخت گیری نسبت به پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا اقدام نمایند.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 08:11
در شورای حفاظت از منابع آب عنوان شد؛
استاندار : سند سازگاری با کم آبی باید بر اساس سند توسعه آمایش آذربایجان غربی تدوین شود/ احیای دریاچه ارومیه نگین دستاوردهای دولت در استان بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سند آمایش استان یک گام دیگر تا نهایی شدن فاصله دارد بر هماهنگی تدوین اسناد تخصصی دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها با این سند تاکید کرد و گفت: سند سازگاری با کم آبی استان که نیز که مورد مطالبه وزارت نیرو است باید بر اساس سند آمایش تدوین و نهایی شود.
  • چهارشنبه 12 شهریور 1399 ساعت 18:22
معاون استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه‌های نظارتی بیش از پیش به بازار نظارت کنند/مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در استان راه اندازی شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت راه اندازی مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در استان، گفت: این موضوع بایستی تا پایان هفته آینده نهایی شود تا محصولات کشاورزی به صورت مناسب در اختیار عموم قرار گیرد.
  • چهارشنبه 12 شهریور 1399 ساعت 12:26
قدردانی استاندار آذربایجان غربی از عزاداران حسینی به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از رعایت همگانی دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در عزاداریهای دهه اول محرم امسال قدردانی کرد.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 12:25
براساس گزارش مرکز آمار؛
آذربایجان غربی دارای کمترین نرخ تورم
بر اساس گزارش مرکز ملی آمار ایران، آذربایجان غربی در تورم نقطه به نقطه و نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به مرداد ماه ۱۳۹۹ دارای کمترین نرخ تورم کشور بوده است.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 12:24
به جهت کسب رتبه عالی و شایسته تقدیر
قدردانی رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از استاندار آذربایجان غربی
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور از استاندار آذربایجان غربی به جهت کسب رتبه عالی و شایسته تقدیر استان در شاخص های ارزیابی و عملکرد سال ۹۸ قدردانی کرد.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 10:55
معاون استاندار آذربایجان غربی:
لزوم اتخاذ راهکارهای راهبردی برای پیشگیری از کاهش روند رشد جمعیت/ دستگاه های متولی برای ثبت دقیق و سریع وقایع حیاتی اهتمام ویژه داشته باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه روند کاهش جمعیت در کشور نگران کننده است بر لزوم اتخاذ راهکارهای راهبردی برای پیشگیری از این روند تاکید کرد و گفت: صاحب نظران و دستگاه های متولی باید برای خطر پیری جمعیت و کاهش زاد و ولد تدابیر جدی و کاربردی ارائه و اجرایی سازند.
  • سه شنبه 11 شهریور 1399 ساعت 10:54