روز سه شنبه 7/5/99 انجام می گیرد؛
حضور مدیر کل ثبت احوال استان و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیر کل ثبت احوال آذربایجان غربی و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان روز سه شنبه هفتم مردادماه با حضور در سامانه سامد پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود.
  • دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 15:45
محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر هم تمدید شد
به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت های اعمال شده، محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته دیگر در آذربایجان غربی تمدید شد.
  • دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 13:15
مشاور استاندار آذربایجان غربی:
دستگاههای اجرائی برای جمع آوری اسناد هشت سال دفاع مقدس اهتمام بورزند
مشاور استاندار آذربایجان غربی در امور ایثارگران با بیان اینکه آیندگان باید از سرگذشت ملت در هشت سال دفاع مقدس مطلع شوند گفت: تمامی دستگاه‌ها باید نسبت به جمع آوری اسناد و مدارک آن دوران اهتمام بورزند.
  • دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 13:11
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی معرفی شد
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، سید محمد عابدی به عنوان مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری معرفی شد.
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 14:37
در جلسه شورای راهبردی کشاورزی؛
استاندار: کشاورزی آذربایجان غربی باید از دانش روز بهره ببرد/ شکوفایی اقتصادی، بهره وری بالا، اشتغال پایدار در کشاورزی به برنامه مدون و علمی و فاصله گرفتن از تفکرات سنتی نیاز دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کشاورزی استان علیرغم بهره مندی از ظرفیت های ویژه آب و خاک، مرز و نیروی انسانی تحصیل کرده، بهره وری لازم را ندارد گفت: برای رهایی از شرایط فعلی و پرهیز از هدر رفت منابع مهم آب و خاک باید از دانش روز و کارشناسان نخبه استفاده کرد تا بتوان از چرخه کم بهره فالی فاصله گرفت.
  • شنبه 4 مرداد 1399 ساعت 23:17
در بازدید از پارک علم و فناوری عنوان شد؛
استاندار : شرکت های دانش بنیان ظرفیت ویژه برای توسعه آذربایجان غربی دارند/ سودآوری شرکت های دانش بنیان در گرو توجه به برند سازی و بازاریابی محصولات است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان و فن آور ظرفیت های ویژه ای برای توسعه استان دارند گفت: این شرکت ها برای سودآوری و تولید انبوه باید به برند سازی و بازاریابی محصولات از طریق شرکت های متخصص در این زمینه اقدام کنند.
  • جمعه 3 مرداد 1399 ساعت 19:32
در جلسه بررسی مسائل و مشکلات کارخانه های آرد مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: از نوسازی ماشین آلات کارخانه های آرد برای ارتقای کیفیت نان و رضایتمندی مردم حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کیفیت ماشین آلات کارخانه های آرد یکی از عوامل دخیل در کیفیت نان است گفت: متاسفانه مجوز های صادر شده برای فعالیت کارخانه های آرد بدون پشتوانه منطقی بوده و این امر باعث شده تا این کارخانه ها با ظرفیت کمتری فعالیت نمایند.
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 22:30
افتتاح دو واحد تولیدی در ارومیه با حضور استاندار آذربایجان غربی
با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاونین وزیر صمت، دو واحد تولیدی در ارومیه افتتاح شد.
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 12:30
روز دو شنبه 6/5/99 انجام می گیرد؛
حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی روز دوشنبه ششم مرداد ماه با حضور در سامانه سامد پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود.
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 08:49