استاندار آذربایجان غربی:
دولت پیگیر بهبود وضعیت زلزله‌زدگان شهرستان خوی است / 40 اردوگاه در مناطق زلزله زده خوی راه اندازی شده است / مردم به شایعات توجه نکنند
استاندار آذربایجان‌غربی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده فیرورق گفت: هیات دولت یکشنبه آینده میزبان طرح، برنامه و مصوبات جهت بهبود وضعیت زلزله‌زدگان منطقه خوی و فیرورق است.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 23:29
معاون اول رئیس جمهور:
دولت از تمامی ظرفیت‌ها برای بازگشت زلزله‌زدگان به زندگی عادی استفاده می‌کند
معاون اول رییس جمهور با اشاره به بررسی مشکلات زلزله زدگان شهرستان خوی در حوزه های مختلف گفت: مردم مطمئن باشند که دولت همه تلاش خود را برای آرامش مردم و بازگشت زلزله زدگان به زندگی عادی به کار خواهد گرفت.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 22:31
آلبوم تصویری / حضور معاون اول رئیس جمهور در جلسه مدیریت بحران شهرستان خوی
معاون اول رئیس‌جمهور بعد از حضور و بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان خوی و گفتگو با زلزله زدگان این شهرستان به همراه استاندار آذربایجان‌غربی در جلسه مدیریت بحران حضور یافت.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 19:40
روز چهارشنبه 12بهمن ماه 1401 انجام می گیرد؛
حضور معاونین هماهنگی امور اقتصادی و امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد
معاونین هماهنگی امور اقتصادی و امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی و مدیران کل امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و امور مالیاتی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم حضور می یابند.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 15:16
اطلاعیه
اخبار را از مراجع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کنید
از مردم عزیز خواهشمندیم در خصوص روند امداد رسانی به زلزله زدگان شهرستان خوی، ضمن توجه نکردن به شایعه‌سازی و شایعه‌پراکنی ها، اخبار را از مراجع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کنند.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 15:05
گفت‌وگوی تلفنی رئیس‌جمهور با استاندار آذربایجان غربی
رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با استاندار آذربایجان غربی، بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم به منظور تامین سرپناه و اسکان مناسب زلزله‌زدگان شهرستان خوی تاکید کرد.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 21:58
وزیر بهداشت:
بیمارستان صحرایی در خوی راه اندازی می شود
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه‌اندازی یک بیمارستان صحرایی در مجاورت بیمارستان امام (ره) خوی خبرداد و گفت: این بیمارستان خدمات ارتوپدی و جراحی لازم را ارائه می‌کند.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 14:11
در نامه‌ای به وزیرکشور؛
تاکید مخبر برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در خدمت رسانی به زلزله‌زدگان خوی
معاون اول رییس جمهور در نامه‌ای به وزیر کشور و استاندار آذربایجان غربی بر استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی با هماهنگی استانداری، دستگاهها و نهادهای ذیربط برای خدمت رسانی به زلزله زدگان خوی تاکید کرد.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 14:06
وزیر بهداشت از مصدومان زلزله خوی در ارومیه عیادت کرد
بهرام‌ عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بامداد دوشنبه از مصدومان زلزله اخیر خوی در مراکز درمانی ارومیه عیادت کرد.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 04:22
استاندار آذربایجان‌غربی:
روند خدمت رسانی به زلزله زدگان سرعت گرفته است / 21 اردوگاه اسکان اضطراری در خوی ایجاد شده است / روند ارزیابی خسارت وارده به مناطق زلزله زده آغاز شده است
استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از همراهی و تلاش دستگاه های اجرای، خدمات رسان و نیروهای نظامی و انتظامی استان گفت: با تلاش‌های انجام شده از صبح امروز روند خدمت رسانی به زلزله‌زدگان شهرستان خوی افزایش یافته است.
  • یکشنبه 9 بهمن 1401 ساعت 21:30