استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز "محمد صالح فیضی" را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز ۷۰ درصد "محمد صالح فیضی" از جانبازان دوران دفاع مقدس را به مردم شهرستان بوکان و استان آذربایجان غربی به ویژه خانواده این شهید تسلیت گفت.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 10:21
در یادبود سی و سومین سالگرد بمباران شیمیایی سردشت و تجلیل از از قربانیان حقوق بشر آمرسوایی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فاجعه بمباران شیمیایی سردشت از یکی تلخ ترین حوادث جهان است/ ملت های آزاده پیگیر حقوق اساسی قربانیان سلاح های شیمیایی باشند
استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان بمباران شیمیایی سردشت ، این حادثه را یکی از مهمترین و تلخ ترین حوادث تاریخی جهان دانست و از مردم و ملت های آزاده دنیا خواست پیگیر حقوق اساسی قربانیان سلاح های شیمیایی باشند.
  • شنبه 7 تیر 1399 ساعت 20:18
در جریان دیدار و دلجوئی از پزشک آسیب دیده پیرانشهری عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ایثار پزشکان در مقابله با کرونا یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است/ دستگاه قضا و نهادهای مسئول با هرگونه تعرض به جامعه پزشکی برخورد می کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش مهم جامعه پزشکی در راه مقابله با کرونا گفت: ایثار پزشکان در این مسیر سخت یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است.
  • جمعه 6 تیر 1399 ساعت 23:55
دستور استاندار آذربایجان غربی برای تجهیز ورزشگاه تختی ارومیه/ حمایت ویژه از تیم نود در صورت صعود به لیگ برتر
استاندار آذربایجان غربی ضمن بازدید از آکادمی والیبال یدالله کارگر پیشه و ورزشگاه تختی ارومیه قول مساعد کمک مالی برای تجهیز و بازسازی این ورزشگاه را داد.
  • جمعه 6 تیر 1399 ساعت 13:31
بازدید محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی از مجتمع پتروشیمی مهاباد
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی امروز از مجتمع پتروشیمی مهاباد بازدید نمود.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 16:31
آذربایجان‌غربی به یکی از قطب‌های پتروشیمی کشور تبدیل شده است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با بهره‌برداری از پتروشیمی میاندوآب و فعالیت پتروشیمی مهاباد این استان به یکی از قطب‌های پتروشیمی در کشور تبدیل شده است.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 16:25
رئیس جمهور:
آذربایجان غربی به زودی از پیک کرونا عبور می کند
رئیس جمهور در مراسم افتتاح پتروشیمی میاندوآب از این خبر داد که آذربایجان غربی به زودی از پیک کرونا عبور می کند و این خبر خوشی برای مردم استان است.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 12:18
پتروشیمی میاندوآب توسط رئیس جمهور افتتاح شد
در پنجمین روز از تیرماه، پتروشیمی میاندوآب با حضور استاندار آذربایجان غربی و توسط رئیس جمهور بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 11:30
در چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: کارکنان دارای بیماری زمینه ای و بانوان دارای فرزند خردسال در اولویت دورکاری هستند/ ارائه خدمات در ادارات و بانک ها بدون ماسک ممنوع است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سیر صعودی بیماری کرونا در استان گفت: به جهت کنترل بیماری کارکنان دارای بیماری زمینه ای و بانوان دارای فرزند خردسال در اولویت دورکاری قرار دارند.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 00:54
در چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا؛
استاندار آذربایجان غربی: محدودیت های جدید کرونایی بمدت دو هفته اجرا می شود/ بی تفاوتی مردم و مسئولین نسبت به کرونا عواقب جبران ناپذیری درپی دارد/ رفتار عمومی در غلبه بر کرونا نقش اساسی دارد
استاندار آذربایجان غربی از اجرای محدودیت های جدید کرونایی به مدت دو هفته در استان خبر داد و گفت: فرمانداران و دستگاه های مربوطه باید بر اجرای دقیق این محدودیت ها نظارت جدی داشته باشند.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 00:50