با حکم استاندار آذربایجان غربی سرپرست اداره کل امور ادارى و مالى استاندارى آذربایجان غربی منصوب شد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، عباس اصلانى را به عنوان سرپرست اداره کل امور ادارى و مالى استاندارى آذربایجان غربى منصوب کرد.
  • جمعه 3 دی 1400 ساعت 21:30
معاون استاندار: 300 اکیپ خدماتی و امدادی در آذربایجان‌غربی فعال است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در راستای مدیریت بحران و با توجه به آغاز بارندگی در سطح استان ، 300 اکیپ خدماتی و امدادی فعال و به حال آماده باش درآمده است.
  • جمعه 3 دی 1400 ساعت 11:00
استاندار آذربایجان غربی: از تمامی ظرفیت های مالی برای تقویت سیستم های حمل و نقل استان استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی: با استفاده از منابع ملی و ظرفیت های قانونی در حوزه های مالی، سیستم های حمل و نقل و ترانزیت در استان را تقویت می کنیم.
  • پنج شنبه 2 دی 1400 ساعت 17:13
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: دغدغه تمامی مسئولان نظام حل مشکلات و مسائل اجتماعی است/ استان نیازمند ایجاد 3 اردوگاه جمع آوری و درمان معتادان متجاهر است
استاندار آذربایجان غربی، گفت: استان نیازمند ایجاد اردوگاه های جمع آوری و درمان معتادان متجاهر در مرکز، شمال و جنوب استان است و در زمینه ایجاد کمپ های ماده 15 از ظرفیت بخش خصوصی در تمامی شهرهای استان باید استفاده شود.
  • پنج شنبه 2 دی 1400 ساعت 15:38
بازدید٣ ساعته استاندار آذربایجان غربی از نمایشگاه دستاوردهای حوزه کشاورزی
استاندار آذربایجان غربی عصر امروز از نخستین نمایشگاه رویداد کشاورزی دانش بنیان و نوآور ویژه حوضه آبریز دریاچه ارومیه و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، ادوات باغبانی و مکانیزاسیون ، نهاده ها، تجهیزات گلخانه ای و سیستم های آبیاری در ارومیه بازدید کرد.
  • چهارشنبه 1 دی 1400 ساعت 22:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
ضرورت استقرار مدیریت زنجیره تولید در بخش کشاورزی استان/ ارتقای سطح دانش کشاورزان راهکار صیانت از منابع آبی و خاکی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت استقرار مدیریت زنجیره تولید با همکاری دولت و مردم در بخش کشاورزی استان تاکید کرد.
  • چهارشنبه 1 دی 1400 ساعت 17:00
معاون استاندار: محدودیت های جدید ورود مسافران در مرزهای آذربایجان غربی اعمال می شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اعمال محدودیت های جدید ورود مسافران از مرزهای استان گفت: ورود اتباع خارجی جز گروه های هفتگانه از مرزهای استان، از روز شنبه هفته آینده ممنوع است.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 17:54
معاون استاندار آذربایجان‌غربی: دولت مصمم به اتمام طرح‌های احیای دریاچه ارومیه است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دولت مصمم به اتمام و بهره برداری از طرح‌های انتقال آب به دریاچه ارومیه است و این امر هر چه سریعتر تحقق خواهد یافت.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 17:52
استاندار آذربایجان غربی در نخستین گفتگوی مستقیم با مردم از سیمای مرکز استان مطرح کرد:
مرز، معادن، کشاورزی وگردشگری مهمترین مزیت های توسعه آذربایجان غربی است / معادن از جمله مزیت های نسبی آذربایجان غربی است/ توجه به همه ظرفیت ها؛ راهکار حل مشکلات آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی گفت: مرزهای طولانی و دارای ظرفیت تجارت با اروپا، معادن غنی و اکثرا غیرآهنی، توان قابل توجه در حوزه کشاورزی و تولیدات این بخش و همچنین گردشگری به ویژه توریسم درمانی از جمله این مزیت ها به شمار می رود که در صدد بارورکردن آنها هستیم.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 11:00
برگزاری سلسله نشست های گفتگو محور اساتید فرهیخته زن حوزه و دانشگاه مقارن
سلسله نشست های گفتگو محور اساتید فرهیخته زن حوزه و دانشگاه مقارن با هفته ی پژوهش و بزرگداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه با موضوع" تبیین قانون جوانی جمعیت و خانواده" به همت دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در ارومیه برگزار می شود.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 10:16