اطلاعیه
کاهش ساعات کار ادارات ستادی و اجرایی استان
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 13:21
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پرداخت خسارات منازل مسکونی زلزله زده بخش قطور خوی توسط بیمه خبر داد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به جلسات مختلف با شرکت بیمه، خسارات منازل مسکونی زلزله زده بخش قطور بزودی پرداخت می شود.
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 13:01
رئیس جمهور طی پیامی درگذشت سیامند رحمان را تسلیت گفت.
رئیس جمهور طی پیامی درگذشت سیامند رحمان را تسلیت گفت.
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 09:15
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت سیامند رحمان قهرمان جهان و پارالمپیک
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت جهان پهلوان سیامند رحمان قهرمان وزنه برداری معلولان جهان و پارالمپیک را تسلیت گفت.
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 09:13
استاندار:
تمهیدات لازم برای تامین اقلام ضد عفونی کننده در آذربایجان غربی اندیشیده شده است/ با بسیج عمومی، پرهیز از رفتارهای هیجانی، آگاهسازی عمومی و رعایت بهداشت فردی بر کرونا فائق می آییم
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه ملزومات مورد نیاز اقلام ضد عفونی کننده بیش از نیاز استان تولید می شود گفت: با برگزاری جلسات مختلف و بازدیدهای میدانی انجام گرفته روند توزیع این اقلام جهت سهولت دسترسی مردم انسجام یافته تر شده است.
  • یکشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 09:08
تاکید معاون سیاسی امینتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت تهیه و توزیع عادلانه مواد بهداشتی و پزشکی در استان
معاون سیاسی امینتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت تهیه و توزیع عادلانه مواد بهداشتی و پزشکی در استان تاکید کرد.
  • شنبه 10 اسفند 1398 ساعت 12:35
اطلاعیه
کاهش ساعات کار ادارات ستادی و اجرایی استان
  • شنبه 10 اسفند 1398 ساعت 09:27
استاندار شهریاری در نشست استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا:
همه مسئولان بر اساس برنامه ریزی های ستاد ملی و وزارت بهداشت عمل کنند. برای دسترسی آسان مردم به اقلام بهداشتی و ضد عفونی از ظرفیت های ویژه استان استفاده بشود
استاندار آذربایجان غربی : جانفشانی کارکنان بیمارستانی قابل تقدیر است. همانطور که انتظار داریم فروشندگان و کسبه در فروش اقلام پیشگیرانه با وجدان کاری انجام وظیفه نمایند ما نیز باید بیش از پیش در وظایف مان با وجدان باشیم و کوتاهی نکنیم.
  • شنبه 10 اسفند 1398 ساعت 09:17