در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه عنوان شد؛
وزیر جهاد کشاورزی: آذربایجان غربی استانی منحصربفرد در ظرفیت های آب و خاک است/ طرحی آماده شده که در صورت حمایت توانایی داریم ۴ میلیون تن از نهاده های دامی را در داخل کشور تهیه کنیم
وزیر جهاد کشاورزی آذربایجان غربی را استانی منحصربفرد در ظرفیت های آب و خاک دانست و گفت: رویکرد جدید وزارت جهاد کشاورزی سفر دسته جمعی مدیران ارشد به استانها برای بررسی و حل مسائل است. آذربایجان غربی نیز به جهت نقش آفرینی جدی در سیاست های تامین امنیت غذایی نخستین مقصد سفرهای استانی به شیوه جدید است.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:20
در نشست با نماینده ولی فقیه و وزیر جهاد کشاورزی عنوان شد؛
استاندار: کشاورزی سهم ویژه ای در توسعه آذربایجان غربی دارد/ تهاتر سیب با میوه های گرمسیری راهکاری موثر برای افزایش صادرات بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه کشاورزی در توسعه استان گفت: نقش آفرینی کشاورزی در اشتغال و ارزآوری می طلبد تا نگاه ویژه تری نسبت به آن در بعد حمایتی صورت گیرد.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:16
در راستای بهره وری مناسب از ظرفیت های پتروشیمی؛
استاندار آذربایجان غربی: با سرمایه گذاری ۶ هزار میلیارد ریالی خط جدید وان-هگزن در پتروشیمی مهاباد راه اندازی می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه زیرساخت های صنعت پتروشیمی در استان ایجاد شده و بهره وری کامل از آن در دستور کار قرار دارد گفت: مقدمات راه اندازی خط جدید تولید وان-هگزن به عنوان صنایع پایین دستی با سرمایه گذاری ۶ هزار میلیارد ریالی در پتروشیمی مهاباد آغاز شده و به زودی اجرایی می شود.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 13:47
در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی؛
برگزاری نشست مشترک مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان
نشست مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در راستای تعامل و همکاری های مشترک در حوزه فرهنگی زنان و خانواده برگزار شد.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 13:13
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مشکلات زمین‌های الحاقی شهرستان مهاباد برطرف شد/29 هکتار وارد محدوده شهری می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات 20 ساله زمین‌های الحاقی شهرستان مهاباد، گفت: 29.2 هکتار از زمین‌های الحاقی مهاباد جزو محدوده شهری می‌شود.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 13:03
با حضور استاندار و معاون وزیر تعاون انجام گرفت؛
انعقاد تفاهمنامه سرمایه گذاری ۲ هزار میلیاردی بانک توسعه تعاون در پروژه های راهسازی آذربایجان غربی
در نشستی که عصر روز یکشنبه با حضور استاندار شهریاری، معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل راه و شهرسازی برگزار شد، تفاهمنامه سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون در پروژه های راهسازی آذربایجان غربی به امضا رسید.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 09:09
در دیدار با رییس فدراسیدن دوومیدانی عنوان شد؛
استاندار: آذربایجان غربی استعدادهای خوبی برای افتخار آفرینی های جهانی رشته دو و میدانی دارد/ وزارت ورزش باید عادلانه نسبت به تجهیز و توزیع امکانات ورزشی اقدام نماید
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به استعدادهای خوب استان در رشته های مختلف دو و میدانی گفت: با استعدادیابی که باید انجام گیرد چهره های جدید می توانند در کنار قهرمانان فعلی نسبت به کسب افتخارآفرینی های جهانی برای کشور اقدام نمایند.
  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 14:20
<<آگهی مزایده عمومی اموال مازاد غیر منقول (نوبت دوم)>>
استانداری آذربایجان غربی در نظر دارد ملک مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی بر مبنای قیمت پایه مزایده مندرج در فرم شرکت کننده گان به صورت نقدی بفروش برساند
  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 09:37
در جلسه شورای حفاظت از منابع آب مطرح شد؛
استاندار: دستگاه های اجرائی آذربایجان غربی برای لایروبی رودخانه ها همکاری های بین بخشی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت تقویت همکاری های بین بخشی برای لایروبی رودخانه ها بر اساس مطالعات و در نظر گرفتن جوانب زیست محیطی و منابع طبیعی جهت مهار سیل تصریح کرد: دستگاه های متولی علاوه بر اینکه باید به وظایف خود عمل کنند از طریق بهره گیری از امکانات بین بخشی نسبت به پیشگیری از سیل در ماههای آتی اقدام نمایند.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 21:10