با حضور معاون اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی؛
۲۷۲ میلیارد ریال طرح عمرانی در تکاب به بهره‌برداری رسید
۱۶ طرح عمرانی، مخابراتی و گازرسانی با ۲۷۲ میلیارد ریال هزینه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته دولت در تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 6 شهریور 1399 ساعت 08:15
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در بخشداری قطور؛
روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور به خوبی پیش می رود/ مجلس پیگیر تخصیص اعتبارات لازم برای بازسازی قطور خواهد بود
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی به خوبی پیش می رود از متولیان امر خواست تا بدون وقفه به این روند تا پایان بازسازی پس از رسیدن فصل سرما ادامه دهند.
  • پنج شنبه 6 شهریور 1399 ساعت 08:11
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی:
پیگیر مشارکت شرکت های سرمایه گذاری در آماده سازی منطقه ویژه اقتصادی سلماس هستیم
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ناتوانی شهرداری سلماس به جهت محدودیت شدید درآمدی پیگیر هستیم تا یک شرکت بزرگ نظیر ایمیدرو مسئولیت آماده سازی منطقه ویژه اقتصادی سلماس را برعهده بگیرد.
  • پنج شنبه 6 شهریور 1399 ساعت 07:57
افتتاحیه طرح ملی توان افزایی و تاب اوری اجتماعی در جوامع محلی
مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری اذربایجان غربی گفت :این پروژه در راستای اجرایی سازی ماده ۱۰۱ قانون برنامه ششم توسعه تحقق بند ۱۲ از الویت های تخصصی رییس جمهور در امور زنان و خانواده و اجرای یکی از برنامه های پیش بینی شده در سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده استان تنظیم و اجرایی می شود.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 14:49
روز پنجشنبه ۹۹.۰۶.۰۶ انجام می‌گیرد؛
حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگوی سؤالات مردم خواهد بود.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 13:12
آلبوم تصویری؛
دیدار سفیر اتریش در ایران با استاندار آذربایجان غربی
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 12:23
آغاز ثبت نام افراد دارای مادر ایرانی و پدر خارجی برای دریافت شناسنامه ایرانی
مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری آذربایجان غربی از آغاز ثبت نام افراد دارای مادر ایرانی و پدر خارجی برای دریافت شناسنامه ایرانی خبر داد.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 12:05
در دیدار با استاندار آذربایجان غربی؛
سفیر اتریش در ایران: ارومیه برای اتریش همواره دروازه ای برای ورود به ایران است/ آرزوی دیرینه من سفر به آذربایجان غربی بود/ احترام متقابل و قابل پیش بینی دو مشخصه اصلی روابط تاریخی ایران و اتریش است
سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه ارومیه برای اتریش همواره دروازه ای برای ورود به ایران بوده است گفت: گسترش روابط با آذربایجان غربی هدف عمده به این استان است. در مباحث کشاورزی، گردشگری و فنی و مهندسی مشتاق همکاری با آذربایجان غربی هستیم.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 10:59
در دیدار با سفیر اتریش در ایران؛
استاندار: آذربایجان غربی و اتریش می توانند در صنایع تبدیلی، کشاورزی ارگانیک و گردشگری همکاری داشته باشند/ مردم ایران همکاری کشورهای دوست در شرایط سخت تحریم را فراموش نمی کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره ویژگی های مشترک اتریش و آذربایجان غربی در کشاورزی ارگانیک،صنایع تبدیلی و گردشگری خواستاری همکاری مشترک در این زمینه ها شد و گفت: آمادگی داریم تا ضمن صادرات محصولات کشاورزی به اتریش از گردشگران این کشور در جاذبه های تاریخی و طبیعی استان میزبانی کنیم.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 10:58