پیام تسلیت مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی درپی درگذشت " صفرعلی محمدپور" جانباز سرافراز و خبرنگار پیشکسوت ماکویی
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی در پیامی درگذشت آقای صفرعلی محمدپور" جانباز سرافراز و خبرنگار پیشکسوت شهرستان ماکو را تسلیت گفت.
  • جمعه 5 دی 1399 ساعت 23:50
پاسخگویی
پیرو انتشار فیلمی از دعوای یکی از کارکنان استانداری آذربایجان غربی با دو نفر در فضای مجازی توضیحات زیر جهت استحضار و اطلاع افکار عمومی منتشر می‌گردد.
  • جمعه 5 دی 1399 ساعت 12:48
اطلاعیه
  • جمعه 5 دی 1399 ساعت 10:37
در نشست بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره) بیان شد؛
استاندار: ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره) ۲ هزار میلیارد تومان در آذربایجان غربی سرمایه گذاری می کند/ شاخص های مثبت اقتصادی استان بستری مناسب برای رفع محرومیت و اشتغال زایی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره سیاست های تدوین شده برای سرعت بخشی به روند توسعه استان از طریق اشتغال زایی و رفع محرومیت گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به میزان ۲ هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری می کند.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 20:19
در مراسم افتتاح واحد سولفات پتاسیم پتروشیمی ارومیه مطرح شد؛
استاندار: طرح های بزرگ توسعه ای با اهتمام دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده است/ توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی از اولویت های استان بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه از آغاز بکار دولت تدبیر و امید پروژه های بزرگ توسعه ای در استان افتتاح و یا در شرف بهره برداری است گفت: این پروژه ها در بخش های بهداشت و درمان، محرومیت زدایی، حمل و نقل، صنعت و کشاورزی اشتغال قابل ملاحظه ای را رقم زده است.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 16:07
معاون استاندار:
نهادهای امنیتی و نظارتی باید بر عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت آذربایجان غربی نظارت کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت نظارت نهادهای امنیتی و دستگاه‌های ذی‌ربط بر عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت در استان، گفت: ۱۵ هزار میلیارد تومان سرمایه مشمولان غیرمستقیم سهام عدالت به این شرکت واگذار می‌شود.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 10:44
استاندار آذربایجان غربی:
با افتتاح واحد سولفات پتاسیم پتروشیمی ارومیه برای ۲۸۰ نفر اشتغال زایی می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: ارزش فروش محصولات سولفات پتاسیم پتروشیمی ارومیه که با سرمایه‌گذاری ۷ میلیون دلاری اجرا شده ۴۶۵۰ میلیارد ریال است.
  • پنج شنبه 4 دی 1399 ساعت 07:30